Wpis z mikrobloga

@ImInLoveWithTheCoco: Zaraz XD czy ty właśnie mając w awatarze gwiazdki które jednoznacznie oznaczają „#!$%@?ć lgbt” zarzucasz komuś że komentowane przez osobę w postaci @marsmarchmars narzady płciowe danej osoby ze zdjęcia to jej prywatna sprawa? Nie chcę nic mówić ale to lekka hipokryzja.
Ps: przeludnienie to realny problem
PPS: lewica nie równa się z automatu „palenie i rozboje dobre - dzieci złe” antynatalizm to zupełnie co innego
Ppps: bait 3/10 bo odpisałem
@ImInLoveWithTheCoco: Ale ona (osoba ze zdjęcia) właśnie „coś” robi w domu i się z tym afiszuje. Mój tok rozumowania jest taki że jak ktoś ma „#!$%@?ć lgbt” w awatarze (na upartego kropki mogły znaczyć wszystko ale nie zaprzeczyłeś temu fragmentowi) to znaczy że musi mieć jakiś powód żeby wspomniane lgbt „#!$%@?ć”. Z powyższej narracji wnoszę że chodzi o afiszowanie i marsze tylko proszę mi wyjaśnić bo jestem tylko głupim konserwatystą gospodarczym
@ImInLoveWithTheCoco:
Maria jest bardzo pobożna. Wychodzi za mąż i ma 7 dzieci. Jej mąż umiera. Dwa tygodnie później ponownie wychodzi za mąż i ma 12 dzieci z drugim mężem. On umiera. Niedługo potem ona także umiera.
Na pogrzebie ksiądz patrzy w niebo i mówi:
- Wreszcie są razem.
Facet siedzący w pierwszej ławce pyta:
- Przepraszam ojcze, ale ma ksiądz na myśli jej pierwszego męża czy drugiego?
Ksiądz na to:
-
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Abaddon84: białych jest najmniej. Chiny i Indie uszczuplić o połowę populacji to wyjdzie 2x więcej niż wszystkich białych ludzi jest na planecie xD