Wpis z mikrobloga

Jeśli się z tym nie afiszują i nie sieją zgorszenia to nie mam do nich żadnego problemu.


W jaki sposób oni "sieją zgorszenie"?

Bez rodziny, rodzących kobiet, par hetero umieramy.


@ImInLoveWithTheCoco: Pary homoseksualne też mogą mieć dzieci, poprzez adopcje. Poza tym geje mogą kupić surogatke a lesbijki mogą kupić sperme. Poza tym nie wiem, co to ma do rzeczy - nikt nie postuluje tego, żeby pary heteroseksualne przestały istnieć. Nie ma
typie, mnie nie interesuje co lgbtaki robią sobie w domu. Jeśli się z tym nie afiszują i nie sieją zgorszenia to nie mam do nich żadnego problemu.


@ImInLoveWithTheCoco: Czym jest afiszowanie się oraz sianie zgorszenia ze względu na płeć? Chętnie wdam się w dyskusję XD

Bez rodziny, rodzących kobiet, par hetero umieramy.


Masz już rodzinę? Spłodziłeś już dziecko? Czemu nie? Bo na 99,99% nie xD Co zrobiłbyś w wypadku bezpłodności? Popełnił
@ImInLoveWithTheCoco: a widzisz, Opek od twitta dokładnie na odwrót - jedzie po wielodzietnych rodzinach, niezależnie od ich koloru skóry, a to, że ty uznales że opek jedzie tylko po białych, to spowodowane jest twoim wąskim, rasistowskim spojrzeniem na świat.

Ps. Polubiłes komentarz

w stosunku do czarnych by tego nie napisał

Jak to się ma do twojej wypowiedzi powyższej? Lecisz sobie w #!$%@?.
napisał, wejdź w tą nitkę :)


@Nieprzyjazny_Ziemniak: jedno wrzucił, drugie napisał. Wątpię w szczerość intencji.

ale z nas dwóch to ty kreujesz z twitta opa atak na białą cywilizacje xDDDDD


Niczego nie kreuje.
Od samego początku ten wątek jest o wielodzietności, to że parę osób poczyniło słuszne uwagi o kontekście rasowym tego twitta nie czyni tego wątku jako wici w wojnie rasowej.
Ochloń typie.

Jakbym chciał kreować wojnę biali kontra czarni
Pobierz I.....o - > napisał, wejdź w tą nitkę :)

@Nieprzyjazny_Ziemniak: jedno wrzucił, dr...
źródło: comment_1600371308chso36fdzoPgwz0wegZ4nd.jpg
przeludnienie to realny problem


@once-ler: zdecydowanie, ale głównie w krajach trzeciego świata, a nie na zachodzie. Jak zmniejszaniem dzietności w Europie chcesz wpłynąć np. na sytuację w Nigerii, gdzie demografia galopuje, dosłownie. A to tylko jeden z wielu przykładów.
bo to jest terroryzm i trzeba tej głupie p#$%ie tłuc do głowy aż zrozumie że nie jest sama na tym świecie a jej geny nikogo nie obchodzą


@Faraluch: To niech Afryka i Azja przestanie się rozmnażać.

I dla mnie nie ma znaczenia kolor skóry, ludzi jest dużo


@Abaddon84: Tak, jest ich za dużo w Afryce i Azji, a nie w Europie (zakładam, że ta dzielna pani jest Europejką), która starzeje