Wpis z mikrobloga

Czołem górskie świry!
Udało mi się przejść Główny Szlak Beskidzki w niecałe 15 dni! Żeby dostać odznakę wystarczy 21. Gdybyście nie wiedzieli, szlak prowadzi przez główne granie Beskidów w Polsce od wschodu na zachód. Zaczęłam w Bieszczadach w Wołosatym, a skończyłam w Ustroniu na Śląsku. Jestem cebulakiem więc spałam głównie pod namiotem oprócz kilku dni kiedy lało i bałam się że przemoknę.
Z chęcią posłużę radą, można zadawać pytania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A nawet jak nie zapytacie, to sama będę pisać na Mirko, bo trochę przygód mnie spotkało

500km za mną, ponad 30 km dziennie, 30000 kcal spalone, suma podejść 21 158 metrów, zwierzęta: rzadkie okazy ptaków, tropy żubrów i niedźwiedzi
#gsb #gory #beskidy #pttk #wakacje #przyroda #ama #logikarozowychpaskow #cebuladeals #poradnik #fotografia #bieszczady #glownyszlakbeskidzki #chwalesie i trochę #gorzkiezale bo umierałam na trasie xd #atencyjnyrozowypasek
Pobierz LudzieMnieWkurzaja - Czołem górskie świry!
Udało mi się przejść Główny Szlak Beskidz...
źródło: comment_1600281397cw2tN9eKcs5xjhEDB5mqYT.jpg
  • 277
ja nie jestem takim tatrzanskim świrem jak ty, i nie biegam po górach, tylko nawet w tatrach chodzę na ciężko i to GSB bardziej mnie zmęczyło niż np ta trasa zimą: Dolina Chochołowska, Trzydniowiański, Starorobociański, Ornak, Schronisko pod ornakiem, dolina kościeliska parking. A przewyższeń jest tu niby więcej niż ja robiłam na gsb, moim zdaniem gsb jest męczace bo jest długie i tyle. Trasa z tatr


@LudzieMnieWkurzaja: wg kalkulatora 23km i
@LudzieMnieWkurzaja: Z Ustronia do Wołosatego.
Najgorzej wspominam Beskid Niski - jak wyszedłem z Krynicy, to następny sklep spotkałem chyba dopiero trzeciego dnia. Poza tym było tam sporo odcinków idących nie po lasach, ale jakichś zaroślach i złapałem tam około 4 kleszcze.
Na innych odcinkach ani jednego.
Najlepiej to chyba początek wspominam. Pod koniec miałem stopy w takim stanie, że musiałbym robić dzień przerwy, gdyby to nie był już koniec.
Tak, pogoda
@verul: Ziomuś, w tym linku co wysłałam masz jak byk napisane że ta trasa w tatrach to 22,8km, Podejść 1787 m, zejść 2008 m. Powiedziałam nie jestem szalonym górskim świrem, nie pretendują do tego miana, powiedziałam że gsb jest męczące i tyle. Cieszę się, że jako facet jesteś silniejszy i szybszy od dziewczyny mającej 22 lata. Poczułam się jak na tym memie:ale moja córka studiuje prawo ( ͡° ʖ̯
@LudzieMnieWkurzaja: ja szedłem 5 lat temu, w sierpniu. Odciski miałem już drugiego dnia, i o ile zrobienie dla mnie ponad 30km/dziennie nie jest niczym wyjątkowym, tak te stopy mi dawały popalić. Każdy krok to było zaciskanie zębów z bulu. Poddałem się po tygodniu, bo żadnej przyjemności w tym nie miałem, w dodatku zabrałem tyle rzeczy w plecak że wyglądałem jak rumun idący już z miesiąc, namiot, śpiwór, karimate, jedzenie, ciuchy( ͡
@LudzieMnieWkurzaja: Jak jest teraz z oznaczeniami szlaku, nie było dużo błądzenia? Robiłem pare lat temu z kumplem to wyszło nam 17dni ale to przez głupotę, teraz bym połowy rzeczy nie zabrał albo wziął lżejsze. Dwa tygodnie po ukończeniu GSB pojechałem w pojedynkę na GSSudecki polecam, mnie bardziej podszedł :)