Wpis z mikrobloga

A Ty jak tam? Nadal czekasz aż laska łaskawie Ci odpisze, bo pewnie akurat od 3 dni ogląda maraton serialu Na Wspólnej i nie ma czasu się zalogować na Tindera?! A może zaprosiłeś jakąś na kawę, ale ona akurat jutro jedzie do babci, pojutrze na zakupy z siostrą, a w kolejne dni wyrusza w wyprawę na K2 i nie ma dla Ciebie czasu?! No popatrz, co za pech!

W tym czasie z konta ze zdjęciem chada 9/10 umawiam 46 randkę w tygodniu poświęcając na jedną laskę mniej niż 5 minut. No cóż, takie życie.

Pamiętaj. Wygląd dla kobiet nie ma żadnego znaczenia! Musisz przekonać do siebie kobietę ciekawą rozmową...
#blackpill #p0lka #tinder #przegryw #stulejacontent #rozowepaski #niebieskiepaski
KontrproduktywnyAnalityk - A Ty jak tam? Nadal czekasz aż laska łaskawie Ci odpisze, ...

źródło: comment_1600171214pNudZNNgzzKObjLukDrAzW.jpg

Pobierz
  • 117
  • Odpowiedz
@KontrproduktywnyAnalityk: Fajnie, że wykop uświadamia, ale czy naprawdę jest tu jeszcze chociaż jedna osoba, która uważa, że ktokolwiek jest w stanie przekonać do siebie charakterem, a wygląd nie ma kompletnie żadnego znaczenia? Przecież to już od dawna oczywiste. Tak naprawdę to kolejny taki sam wpis na marne, bo każdy rozumie, że jest dokładnie jak na zdjęciu.
  • Odpowiedz
Chłopaki, jestem już na tym wykopie z 2 miesiące i widzę, że wy robiliście, robicie i chyba dalej będziecie robić te fejkowe konta na tinderze. Nic do tego nie mam Panowie, Wasze życie i Wasz czas. Ale mam takie ogólne pytanie:

PO #!$%@?? XD

Mi osobiście wystarczyły 3 przykłady z fejkowych kont, żeby zrozumieć jak funkcjonuje tinder i że z moją urodą 5/10 nie mam na nim czego szukać. A Ci którzy
  • Odpowiedz
@WykopekNaPolEtatu: Zapytaj koleżanek. Większość Ci powie, że wygląd jest ważny, więc idź do fryzjera i się modnie ubierz. Stałym punktem jest też że ,,facet musi mieć to coś". Poza tym charakter, osobowość, poczucie humoru, dystans do siebie (takie tam mainstreamowe pierdu pierdu) Ja czasami wchodziłem w polemike z dziewczynami na tym koncie chada i one wszystkie mi pisały, że wygląd nie jest najwazniejszy i ze nie mogę generalizowac itp.
  • Odpowiedz
@Xxonaxx: no ja #!$%@?ę i pisze o "nudnym życiu" różowa, która nawet za grosz nie ma pomysłu na nick i #!$%@? "ona" iksami dookoła xD tacy ludzie zawsze byli nudni i nikt ich nie lubił, nie sądzę by coś się zmieniło w tej materii. xXxzajebisciexXx
  • Odpowiedz
@Candy51: wow, wielkie odkrycie, ludzie chcą się wiązać z atrakcyjnymi dla nich ludźmi i wygląd też ma znaczenie dla kobiet, bo żadna nie będzie się poświęcać i wiązać z nieatrakcyjnym dla niej mężczyzną, żeby przegrywom nie było przykro (i na odwrót, zaden mężczyzna nie wybierze nieatrakcyjnej dla niego kobiety, tak działa natura ludzka), a że mężczyźni biorą wszystko co się rusza to wasza wina XD. Żeby dojść do tych wniosków
  • Odpowiedz
@Lucider5: facet 5/10 ma takie same szansy jak dziewczyna 5/10, po prostu generalizujecie biorąc za przykład jakieś Julki czy inne Zuzki a ludzi jest znacznie więcej i codziennie łączą się w pary. Dla mnie ważne było pierwsze wrażenie ale równie ważne jak nie ważniejsza była rozmowa, najseksowniejszą częścią ciała u faceta jest mózg
  • Odpowiedz
@Kawunia_z_rana mmm sapioseksualna. Nie masz racji, chociażby dlatego że w przedziale 18-39cjest kilkaset tysięcy kobiet mniej od facetów, a więc siłą rzeczy kilkaset tysięcy facetów zostanie przegrywami,chyba że będą zajebiscie się reprezentowac to '' ukradną'' młodsze młodszym facetom.
  • Odpowiedz
@kamyczeq: 80% mężczyzn cie obrzydza? XD bo tak naprawde chady stanowią 10% albo góra 20% facetów

@nirvanaa03: czytać nie umiesz chyba to nie chodzi o to że to jest odkrycie bo nie jest, tylko o to że w tym kłamstwie wychowuje sie i utwierdza dzieci i nastolatków przez co później mamy społeczeństwo kukoldów, spermiarzy itd a co gorsza wielu dorosłych żyje w tym przekonaniu
  • Odpowiedz