Wpis z mikrobloga

A Ty jak tam? Nadal czekasz aż laska łaskawie Ci odpisze, bo pewnie akurat od 3 dni ogląda maraton serialu Na Wspólnej i nie ma czasu się zalogować na Tindera?! A może zaprosiłeś jakąś na kawę, ale ona akurat jutro jedzie do babci, pojutrze na zakupy z siostrą, a w kolejne dni wyrusza w wyprawę na K2 i nie ma dla Ciebie czasu?! No popatrz, co za pech!

W tym czasie z konta ze zdjęciem chada 9/10 umawiam 46 randkę w tygodniu poświęcając na jedną laskę mniej niż 5 minut. No cóż, takie życie.

Pamiętaj. Wygląd dla kobiet nie ma żadnego znaczenia! Musisz przekonać do siebie kobietę ciekawą rozmową...
#blackpill #p0lka #tinder #przegryw #stulejacontent #rozowepaski #niebieskiepaski
Pobierz
źródło: comment_1600171214pNudZNNgzzKObjLukDrAzW.jpg
  • 117
@nirvanaa03: 6/10 to przystoniak? 8/10 jej się marzy przez wybujałe ego które spermiarze z lepszymi lub gorszymi mordami podpompowali.. sama pisałaś o tym przystojnym który spermił do ciebie.. spermiarze mogą być teżładni ale oni tylko szkodą bo żadnych dziewczyn nie wyrywają. nawet jak jakąś 'zdobędą' to są totalnym beciakiem w związku i tymczasową opcją żeby różowa miała ciągłość związków, bo tak głupio być samą xDD

jeśli już tofaceci znający swoją wartość
ileż to razy na ulicy widzę normlanego typa z jakimś ulanym kaszalotem.. no niestety faceci się biorą za moby dicka.. odwrotnych sytuacji jest mało lub w ogóle.


@PeterFile: a może lubią puszyste? Mało takich, ludzie mają rożne gusta. Ja to często widzę też odwrotną sytuacje, szczupła dziewczyna, a chłop brzuchol jak w 6 miesiącu ciąży. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenie ;) bo ja to mam często myśli w stylu „taka
jeśli już tofaceci znający swoją wartość są krytyczni albo starający się obniżyć wartość różowe wytykając jej wady które są niewielkie lub nieistotne żeby sprowadzić do pola zasięgu xD


Moim zdaniem każdy 8/10 i wyżej zna swoją wartość, są pewni siebie i za byle co się nie biorą. Podobnie kobieta 8/10. I mają do tego pełne prawo.

nawet jeśli się czepiają czegoś to czegoś co można łatwo zmienić.. mniej makijażu np. albo przefarbowanie
Dalej podtrzymuje, że taka 3/10 może marzyć o kimś 8/10 lub wyzej, chcieć to sobie może chcieć, to będzie wiecznie sama albo w końcu dojdzie do niej, że pora obniżyć standardy bo sama bardzo odbiega i w wieku 35 lat złapie kolesia na tym samym poziomie atrakcyjności.


@nirvanaa03: no i właśnie o tym też pisałem.. najlepsze lata swojej atrakcyjności marzy lub mierzy wysoko a potem obniża standardy żeby być z byle
każdy może wymagać czegoś, tylko niech to będzie odzwierciedlenie tego czego sami oferują poniekad.. a nie totalnie z czapy.. to jest właśnie przyczyna załamania się rynku świń ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@PeterFile: a to już nie pretensje do mnie, ja rynku nie psuję, celuję w takich, co są na podobnym poziomie co ja ( ͡° ͜ʖ ͡°) Masz racje, że można wymagać, ale
@KontrproduktywnyAnalityk: Zaraz napiszesz ze sie zesrałem, ale #!$%@?ą mnie te stuejarskie eksperymenty, bo potem laski myślą że jak normalnie wyglądasz to jesteś fake. Już z kilka razy mi sie tak zdarzyło.

Jesteś nieatrakcyjny = laski się tobą nie interesują. Nie wiem czy jest tu coś wymagającego eskperymentów. Przegryw chciałbym atancji fajnej dziewczyny, niby czemu? Wstaję codziennie, chodzę na siłownie, wydaje pieniądze na kosmetyki i modne ubrania, patrzę co jem, dużo rzeczy
Nie jestes przystojny to zostaw tindera i tyle.


@zielonzielon: Otoz to, a oni wiedzac ze sa brzydcy to pakuja sie w tindera i zamiast zajac sie czyms innym w zyciu niz zwiazki (praca, hobby, sport i tak dalej) to uzalaja sie na wykopie. Oczywiscie do prostytutki nie pójdą, więc umrą prawiczkami lub skończą z samotną matką lub inną 2/10 po 30 roku zycia.
@programista1992: Ważna uwaga - nie mówie, że zwiazki są dla przystojnych. Związki z najładniejszymi dziewczynami są w większości dla przystojnych.

Pokaż stulejowi dziewczynę będącą jego ekwiwalentem na rynku matrymonialnym to pierwszy ją zwyzywa i wyśmieje jej wygląd, a potem pójdzie płakać że laska 8/10 go nie chce.
nie mówie, że zwiazki są dla przystojnych


@zielonzielon: Ja bym rozroznil zwiazek (szczera milosc i szczere pozadanie - tylko dla przystojnych) od układu (kobieta jest z przecietniakiem bo nikt lepszy sie nie trafił i zdradzi go przy pierwszej okazji). W mojej opinii szczera milosc i szczere pozadanie to przywilej ludzi atrakcyjnych i zeby bylo jasne NIE MAM O TO PRETENSJI. Po prostu nazywajmy rzeczy po imieniu i nie wciskajmy kitu, ze
Wstaję codziennie, chodzę na siłownie, wydaję pieniądze na kosmetyki i modne ubrania, patrzę co jem, dużo rzeczy sobie odmawiam. Ostatnio wydałem dużo hajsu na zęby. Niby czemu śmierdzący stulej ma miec to samo za darmo?

Nie jestes przystojny to zostaw tindera i tyle.


No ok ale co mają te wszystkie rzeczy do bycia przystojnym xddd

@zielonzielon:
@Chodtok: Przegrywy zawsze sobie wymyślają jakieś deterministyczne bzdury żeby usprawiedliwić lenistwo. Pokaż mi faceta który stosuje kosmetyki, dba o siebie i ćwiczy i nie jest uważany za dobrze wyglądajacego.

Chyba ze wszyscy na tagu należą do jakiegoś 0,1% facetów z ciezkim kalectwem albo deformacją
Pokaż mi faceta który stosuje kosmetyki, dba o siebie i ćwiczy i nie jest uważany za dobrze wyglądajacego.


no #!$%@? chociażby ja xD
#!$%@? mi z kosmetyków ciuchów czy innych #!$%@?ów mujów skoro zwyczajnie mam brzydką do bólu kartoflaną okrągłą polacką wręcz odpychającą mordę
no ale ok mógłbym bardziej o sb zadbać i #!$%@?ąć sb przeszczep włosów i jakąś operację plastyczną albo pięć


w dodatku dzięki efektowi aureoli uważają mn też za
Pobierz
źródło: comment_16002592548WZKVLBAbSDsQecC9HYML5.jpg
Przegrywy zawsze sobie wymyślają jakieś deterministyczne bzdury żeby usprawiedliwić lenistwo. Pokaż mi faceta który stosuje kosmetyki, dba o siebie i ćwiczy i nie jest uważany za dobrze wyglądajacego.


@zielonzielon: Odrzucając jakieś wyjątkowe przypadki(np. gdy ktoś jest ulańcem) to takie dbanie o siebie może poprawia o 1 punkt na skali od 1 do 10. A zazwyczaj bardziej o 0,5 punkta - czyli tak naprawdę jest pomijalne. Już bardziej podbić może przeszczep włosów