Wpis z mikrobloga

A Ty jak tam? Nadal czekasz aż laska łaskawie Ci odpisze, bo pewnie akurat od 3 dni ogląda maraton serialu Na Wspólnej i nie ma czasu się zalogować na Tindera?! A może zaprosiłeś jakąś na kawę, ale ona akurat jutro jedzie do babci, pojutrze na zakupy z siostrą, a w kolejne dni wyrusza w wyprawę na K2 i nie ma dla Ciebie czasu?! No popatrz, co za pech!

W tym czasie z konta ze zdjęciem chada 9/10 umawiam 46 randkę w tygodniu poświęcając na jedną laskę mniej niż 5 minut. No cóż, takie życie.

Pamiętaj. Wygląd dla kobiet nie ma żadnego znaczenia! Musisz przekonać do siebie kobietę ciekawą rozmową...
#blackpill #p0lka #tinder #przegryw #stulejacontent #rozowepaski #niebieskiepaski
Pobierz KontrproduktywnyAnalityk - A Ty jak tam? Nadal czekasz aż laska łaskawie Ci odpisze, ...
źródło: comment_1600171214pNudZNNgzzKObjLukDrAzW.jpg
  • 117
@2-aminopirydyna: tak, na pewno, tak sobie wmawiajcie na tym swoim rakowym tagu XD 8/10 par jakie widzę to śliczna dziewczyna i jakiś przeciętniak, wśród moich bliskich znajomych ta sama tendencja. Jakby tak było jak mowisz to może 10% facetów byłoby w związku, bo przecież według waszych obliczeń z dupy tylko 10% mężczyzn to chady, a przecież kobiety wymagają od mężczyzn wszystkich cech „chada”. To jak to jest, że tak na prawdę
@nirvanaa03: fajnie, znasz jednego który jest sam ale nie wiesz czy z własnego wyboru.. świrował żeby #!$%@?ć, nie udało się i żyje dalej.. przecież nie zawsze osiąga się cel. zawsze się na niego chętna znajdzie i będzie upatrywać w jego #!$%@? samych pozytywów.. jak będzie robił kasę to już w ogóle jej na rękę, bo nawet nie będzie ogarniał gdzie przepala forsę xD wiadomo że to będzie taka z tępych lal
@PeterFile: myślałam, że drugą połówkę tez się wybiera mając wspólne zainteresowania i tematy, tak jak w przypadku doboru przyjaciół, później oczywiście dochodzi do tego pociąg seksualny i pożądanie (które pośrednio wynika z tego, że osoba jest dla nas atrakcyjna z wyglądu). To co piszesz z przykładem nudziarstwa - no ok, może na pierwszy rzut oka przystojny nudziarz może wygladac tajemniczo i zainteresować bardziej niż brzydki nudziarz, ale potem podczas rozmowy i/lub
@2-aminopirydyna: ja już wiem jaka to musi być „ladna twarz”, zauważyłam na tym portalu, że mężczyźni b zawyżają ocenę swojej urody i urody innych mężczyzn, nawet ten typek co ocenia urodę przegrywow za kasę, kiedyś jakiś wykopek zapytał czy oceni go za darmo jak wstawi fote w kom i się zgodził, wystawił mu dość wysoką ocenę, gdzie w mojej opinii (i kilku innych różowych) ta ocena była o 2/3 punkty niższa.
@nirvanaa03: zawsze się znajdzie ktoś przystojny kto nie ogarnie a i odwrotnie, paskuda która ma fajną żonę itd.
może też nie jest taki piękny jak Ci się wydaje a jedynie tylko Ty to dostrzegasz. no i spermiarza raczej żadna kobieta nie będzie szanować a głupkowi zawsze brak inteligencji jest gotowa wybaczyć xD mniejsza z tym.

no do związku kombinacja charakter + wygląd ale bez wyglądu raczej samym charakterem nie rozgrzeje się
@nirvanaa03: wypraszam sobie, w życiu nie zawyżyłem swojej urody. Natomiast innych? Raczej też nie, tylko jednemu znajomemu dałbym z czystym sumieniem 7/10, reszta to maks. 6. Fakt jest natomiast taki, że wy osobom które wam się nie podobają przypisujecie z automatu 2/10, a biorąc pod uwagę całość populacji nawet ograniczając się tylko do naszego kraju to 1-2/10 jest zarezerwowane dla osób chorych bądź z dużymi deformacjami.

edit: pamiętam ten wpis i
no do związku kombinacja charakter + wygląd ale bez wyglądu raczej samym charakterem nie rozgrzeje się ledźwi, więc pierw wygląd a dopiero potem charakter i obserwowanie czy jest się kompatybilnym..


@PeterFile: no i wracamy do punktu wyjścia, bo dokładnie to napisałam w mojej pierwszej wiadomości. Na nikogo sam charakter nie zadziała, musi być pociąg fizyczny. Ale i tak: przystojna twarz i nudny, beznadziejny charakter < przeciętna twarz, świetny charakter. Bardzo brzydka
@2-aminopirydyna: nikomu nikt nie daje z automatu 2/10, twój dowód anegdotyczny, że ty siebie nie oceniasz na więcej nie jest wartościowym argumentem w rozmowie (moim zdaniem nikt nie jest w stanie ocenić samego siebie obiektywnie), to że ty „z czystym sumieniem” możesz dać swoim bliskim ziomkom 6/10 czy 7/10 też ma tu małe znaczenie jeśli jesteś heteroseksualny (a jak mniemam jesteś), bo tak na prawdę ciężko ci ocenić co realnie podoba
@2-aminopirydyna:
Co do twojego editu
Ty wiesz, że trądzik to często lata leczenia, bo nie jest tak łatwo się tego gówna pozbyć? Ona na pewno wie, że jest źle, uwierz, że pewnie dba o cere 10 razy lepiej niż ty, osobom, które nigdy nie miały trądziku ciężko zrozumieć, jak to ciężko zwalczyć. U kobiet to często kwestie hormonalne, a może po prostu dojrzewa i pech chciał, że trafiła jej się bardzo
@nirvanaa03: tylko fakty są takie, że ci dwaj o których mówię, że są 6 i 7 to regularnie zgarniają atencję płci przeciwnej, więc chyba jednak trochę racji mam. Co do mnie to daję sobie 3,5-4, bo może i mam #!$%@? polacki ryjec, ale niestety nie kwalifikuje się on jeszcze pod deformacje, a w sumie szkoda. Tak nawiasem mówiąc to spuszczacie się nad tym doborem N A J L E P S
@nirvanaa03: wracamy do tematu o charakterze i wyglądzie, bo to w normalnej relacji jest ważne.. ale często i zwykle nawet częsciej niż 'norma' uchodzi przystojny gość bez kręgosłupa i multum lasek najaranych na niego i w końcu osiada np. z grubą xDD

inflacja ego przez spermiarzy spowodowała że facet 3/10 nie ma szans u 3/10 lub nawet 2/10, bo ta ma branie od 6/10 którymi gardzi nawet mając wspólne tematy.. dlaczego?
@2-aminopirydyna: ja się nad niczym nie spuszczam, informuję tylko jak działa biologia XD
A może tak na prawdę to są 4/10 i 5/10 w ocenie kobiet, czyli typowe przeciętniaki, a mają super charakter? Mi to kiedyś się np podobał kiedyś taki jeden, co miał takie poczucie humoru, że nie raz płakałam ze śmiechu, a był może z 2/3 centymetry wyższy ode mnie, więc jakieś 170/171 max, czyli dla przegrywow to już
ta ma branie od 6/10 którymi gardzi nawet mając wspólne tematy.. dlaczego? ano dlatego że marzy jej się min. 8/10..


@PeterFile: nigdy nie widziałam żeby jakiś przystojniak oglądał się za dziewczyną 3/10, takie dla niego nie istnieją XD ona sobie może chcieć takiego 8/10, ale taki nigdy do niej nie zagada, po co miałby to robić skoro może mieć dużo ładniejszą? Zachowujecie się tak jakby przystojni mężczyźni też nie brali się