Wpis z mikrobloga

A Ty jak tam? Nadal czekasz aż laska łaskawie Ci odpisze, bo pewnie akurat od 3 dni ogląda maraton serialu Na Wspólnej i nie ma czasu się zalogować na Tindera?! A może zaprosiłeś jakąś na kawę, ale ona akurat jutro jedzie do babci, pojutrze na zakupy z siostrą, a w kolejne dni wyrusza w wyprawę na K2 i nie ma dla Ciebie czasu?! No popatrz, co za pech!

W tym czasie z konta ze zdjęciem chada 9/10 umawiam 46 randkę w tygodniu poświęcając na jedną laskę mniej niż 5 minut. No cóż, takie życie.

Pamiętaj. Wygląd dla kobiet nie ma żadnego znaczenia! Musisz przekonać do siebie kobietę ciekawą rozmową...
#blackpill #p0lka #tinder #przegryw #stulejacontent #rozowepaski #niebieskiepaski
KontrproduktywnyAnalityk - A Ty jak tam? Nadal czekasz aż laska łaskawie Ci odpisze, ...

źródło: comment_1600171214pNudZNNgzzKObjLukDrAzW.jpg

Pobierz
  • 117
  • Odpowiedz
@KontrproduktywnyAnalityk: portale randkowe mają to do siebie że najpierw oceniasz wzrokiem a potem całą resztą. Jeśli chcecie uniknąć sytuacji że laska ocenia was z wyglądu to szukajcie szczęścia w prawdziwym życiu / w pracy / w knajpie itd
I nie muszę robić takiego eksperymentu bo go znam z życia. Parę lat temu miałam lekka nadwagę (jeszcze nie ulaniec ale też nie zgrabna dupcia), ogarnęłam się jednak i schudłam do dawnej wagi,
  • Odpowiedz
@KontrproduktywnyAnalityk: niestety, wygląd to 99% sukcesu w związkach, nie masz wyglądu, nie masz szans.

Każdy facet powinien przynajmniej raz w życiu założyć sobie konto z chadem 10/10 by zobaczyć prawdziwą nature kobiet. Jak różowa zobaczy chada to nawet jakby się jej dom palił albo ktoś z rodziny umierał to ona i tak znajdzie czas na spotkanie a na średniaka będzie kręcić nosem i będzie wymagała biegania jak piesek i zabawiania.
  • Odpowiedz
@KontrproduktywnyAnalityk: Typowo. Na portalach randkowych nie liczy się gadka tylko wygląd. Mając dobrą gadkę i średni wygląd już lepiej spróbować coś na żywo zdziałać, ponieważ ilość bodźców czytaj przystojnych gości jest mniejszy niż na tinderze itp.
  • Odpowiedz
@Candy51:

Czas skończyć ze stereotypami wspaniałych kobiet które lecą na charakter i uświadamiać wychowanych w kłamstwie od urodzenia biednych mężczyzn

mi się wydawało, że o tym przekonujesz się gdzie wiecej na etapie wietego mikołaja, albo bociana zostawiającego dzieci w kapuscie.

Zawsze w takich przypadkach zastanawiam się jak może wyglądać typ który traci swoje życie na takie oczywiste akcję i jego codziennie życie ( ͡° ͜ʖ ͡°) beka
  • Odpowiedz
@KontrproduktywnyAnalityk:

Słuchaj, załóż sobie konto faceta 6/10 i w tym samym czasie konto laski 3/10 i zobaczysz kto bardziej wybrzydza i na jakim koncie będzie Ci się pisać o milion razy łatwiej.


No nie wiem, na swoim? xD Zdradzę ci tajemnice, wystarczy się przynajmniej raz dziennie myć i dla płci przeciwnej stajesz się atrakcyjniejszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz