Wpis z mikrobloga

mirki założyłem się o 2k pln po paru głębszych w #pracbaza że wejdę na Mont Blanc xD

Zakład 02.2018 i miałem czas do końca roku, a nie chodziłem nawet nigdy po górach w śniegu.

Zgadnijcie czy się udało?


Zgadnijcie kogo kieras zaczął unikać po przegranym zakładzie?


Zgadnijcie kto po 2 latach skleił film przedstawiający całą drogę na szczyt, udostępnił w social media i oznaczył kierasa tak, że wiekszość znajomych to zobaczyła, a przebijający zakład potwierdził moją prawilność?


Chłop wydawał się słowny i charakterny, ale wiadomo 2k pln piechotą nie chodzi XDD
Mieliśmy się widzieć dziś, ale podobno będzie u mnie w mieście wtorek-środa.

Jeśli ktoś jest ciekawy czy wywiąże się z zakładu to dejcie plusa.

ps. ku chwale mirko moim napisom w filmie dałem kolor niebieski, a różowej różowy xD

ps2. jeśli ktoś jest zainteresowany wejściem na Mont Blanc praktycznie z marszu, to w opisie jest sporo info albo pytajcie tutaj

##!$%@? #chwalesie #logikaniebieskichpaskow #film #filmy #praca #podrozujzwykopem #podroze #autostop #gory #alpy i w sumie #pokazmorde #pokazrozowegopaska (nieaktualnego xD)
cameltoe - mirki założyłem się o 2k pln po paru głębszych w #pracbaza że wejdę na Mon...
  • 201
jak na nic nie chorujesz, nie jesteś ulańcem co dostaje zadyszki na schodach, to dasz radę wejść. To nie jest nic wielkiego, wejście dla turystów. Oczywiście zawsze może cię dopaść choroba wysokościowa, ale można postarać się zminimalizować ryzyko jej wystapienia.


@apee: 100% prawdy, ale poważni alpiniści i tak ci powiedzą jakie to straszne jak ludzie idą w góry