Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 313
W końcu się przemogłem i postanowiłem zrobić #pokazmorde
Wiem że urodziwy nie jestem, jestem podręcznikowym przykładem osoby spod tagu #przegryw bo wyglądam jak wyglądam, 34 lata i ciągle prawiczek. Ale nie wstydzę się swojego wyglądu chociaż chciałbym coś w nim zmienić. Liczę na konstruktywną krytykę co do swojego wyglądu. Dla potwierdzenia że to faktycznie ja zrobiłem sobie zdjęcie z napisanym moim nickiem na kartce.
#niebieskiepaski #uroda #pokemongo #marylinmonroe
DPary - W końcu się przemogłem i postanowiłem zrobić #pokazmorde
Wiem że urodziwy nie...

źródło: comment_1599931046879zuVUa5Da32wbaaycnMe.jpg

Pobierz
  • 243
@DPary: mordo widzę potencjał na armando. Weź spróbuj tak jak pisali:
1) trochę przytyć
2) fryzura bardziej modna żeby nadać głowie kwadrat (laski lubią klimaty Duke nukem)
3) ja bym na Twoim miejscu jeszcze zapuścił brodę i poszedł do Barbera albo kupił trymer i odżywkę i nadal brodą kształt głowy w/w Duke nukem style i będziesz 10/10 pozdro
Fryzura najprostsza z możliwych, uszy duże i odstające jak u zgredka.. Generalnie genów nie wygrałem..


@DPary dziwny, niemodny wąs, włosy na #!$%@? sobie robisz i ty narzekasz na GENY???? Bo uszy trochę odstają?

Przynosisz wstyd ludziom spod tagu #przegryw.
Nie ogarniam, jak można w wieku 30+ nie potrafić o siebie samego zadbać. Co robiłeś przez ostatnie 14 lat dorosłości? Mama ci każe się tak obcinać?
@DPary: Jesteś całkiem przystojny. Masz słaba stylowke, to znaczy, że dużo da się u ciebie poprawić. Masz ładna linie włosów, ale mocno szpecisz się fryzura. Idź do fryzjera z prawdziwego zdarzenia, ale najpierw zapusc włosy. Niech cię modnie obetnie. Twarz gol na gładko, albo idź do dobrego Barbera, jeśli rośnie co broda. Siłownia i dobre ciuchy (nie t-shirty, które tylko podkreślają chudość). Powodzenia!
@DPary: Wbrew opinii innych tutaj według mnie nie wyglądasz najlepiej i to z przyczyn, na które nikt nie ma wpływu. Chociażby te uszy. Na zdjęciu również twój nos sprawia wrażenie lekko krzywego, a dodatkowo twarz wydaje się podłużna i wąska. Ogólnie to elementy twojej twarzy niezbyt grają ze sobą. Według mnie wyglądasz co najwyżej przeciętnie. Nie widzę tu przystojności, o której piszą inni.
Zanim zostanę zlinczowany, to mówię od razu, że
myślę że wygląd to moja największa przeszkoda


@DPary nie ma specjalnie niczego w twoim wyglądzie złego przez geny. Najbardziej odstraszasz wąsem i włosami. Ubioru nie widać, ale mam podejrzenia, że też modne nie będzie. Wrzuć nam fotkę, jak się ubierasz, kiedy chcesz dobrze wyglądać.
To wszystko jest łatwe do poprawy, oczywiście jak wcześniej się tym nie zajmowałeś, to od razu idealnie nie będzie.
Ja latami próbowałem ogarnąć włosy, bo mi falują. Do
@DPary: wygląda że masz w miarę regularny zarost, mógłbyś go popróbować zapuścić i utrzymywać (taki 2-3 dniowy, z równymi liniami). Wąs to zgolenia. Nie wiem jak z włosami, ale po skrawku nie wygląda żebyś łysiał, więc spróbuj zapuścić. Masz potencjał, zdecydowanie nie wyglądasz na przegrywa. Powodzenia mirku :)