Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 313
W końcu się przemogłem i postanowiłem zrobić #pokazmorde
Wiem że urodziwy nie jestem, jestem podręcznikowym przykładem osoby spod tagu #przegryw bo wyglądam jak wyglądam, 34 lata i ciągle prawiczek. Ale nie wstydzę się swojego wyglądu chociaż chciałbym coś w nim zmienić. Liczę na konstruktywną krytykę co do swojego wyglądu. Dla potwierdzenia że to faktycznie ja zrobiłem sobie zdjęcie z napisanym moim nickiem na kartce.
#niebieskiepaski #uroda #pokemongo #marylinmonroe
DPary - W końcu się przemogłem i postanowiłem zrobić #pokazmorde
Wiem że urodziwy nie...

źródło: comment_1599931046879zuVUa5Da32wbaaycnMe.jpg

Pobierz
  • 243
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 29
@DPary: chłopie naprawdę nie wyglądasz źle, ale na litość boską zgól ten wąs, bo wyglądasz jak wujek Heniek. Do tego włosy, te 5mm to nie jest szczyt mody w 2020. Masz spory potencjał, tylko musisz parę rzeczy poprawić
  • Odpowiedz
@DPary zapuść włosy na dłuższe tak że góra dłuższa (10-15cm) boki krótko wycieniowane, aktualnie z fryzura na sebe wyglądasz jak seba.
Zgól wąsy, jak już chcesz nosic zarost to cały tak zwany 'stubble' czyli cały zarost tak okolo 2-3mm albo całkiem na gładko.
Ale najważniejsze to siłownia, 65kg przy 185cm. Wynajmij trenera niech rozpisze ci dietę i ćwiczenia, jak nie masz kasy to zacznij oglądać trening i porady na youtube za free.
  • Odpowiedz
@DPary: Donieś zarost do kształtu twarzy, jak już chcesz mieć wąsa, to chociaż wystylizuj go, zakręć, a to doda stylu. Nie jest tragicznie miras, oszlifujemy cię
  • Odpowiedz
@DPary: ja też Ci tylko napiszę, że wąs musi odejść. Jestem pewny, że zdecydowaną część dziewczyn to odrzuci, poza tym nie pasuje Ci. Podpisuję się pod kolegami wyżej co do fryzury. Dopóki nie poszedłem do barbera i nie zapłaciłem 60 zł zamiast 15 nie wiedziałem, że mogę wyglądać dobrze i się sobie podobać. Teraz nigdy głowy bym góry na krótko nie zgolił. Zapuść włosy i pójdz do dobrego fachowca po poradę.
  • Odpowiedz