Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 313
W końcu się przemogłem i postanowiłem zrobić #pokazmorde
Wiem że urodziwy nie jestem, jestem podręcznikowym przykładem osoby spod tagu #przegryw bo wyglądam jak wyglądam, 34 lata i ciągle prawiczek. Ale nie wstydzę się swojego wyglądu chociaż chciałbym coś w nim zmienić. Liczę na konstruktywną krytykę co do swojego wyglądu. Dla potwierdzenia że to faktycznie ja zrobiłem sobie zdjęcie z napisanym moim nickiem na kartce.
#niebieskiepaski #uroda #pokemongo #marylinmonroe
DPary - W końcu się przemogłem i postanowiłem zrobić #pokazmorde
Wiem że urodziwy nie...

źródło: comment_1599931046879zuVUa5Da32wbaaycnMe.jpg

Pobierz
  • 243
@DPary: Powiem Ci to tak. W 2008 miałem rozmiar "S" i 180cm. Potem siłka i wskoczyłem na "L". Żona widząc foty z "S-ki" do dziś się śmieje, że z takich chudzielcem by nie była :). Siłka dużo daje. Jednak najważniejsza jest głowa. Są ludzie grubi, chudzi i też drugą połówkę mają. Wąs do wywalenia. Może broda?
@DPary: aaa i jeszcze jedno. Ćwicz z głową. Zacznij powoli i ogranicz śmieci. Jeśli możesz pytaj się trenerów jak wykonywać ćwiczenia. Weźmy takie pompki. Większość ludzi robi je źle.
184 cm wzrostu i waga to zaledwie 65 kg obecni


@DPary: po pierwsze zwiększ masę, po drugie jest spoko.

Po trzecie najważniejsze nie słuchaj ludzi co mówią, żebyś zgolił wąsa. Jest spoko, tylko przydałoby się fryzura pasująca do niego lub jakiś inny hipsterski element.
@DPary: powiem tak: jeżeli faktycznie czujesz się jak #przegryw - bo to jest ważne, to coś zmień (dowolna kolejność): ubranie, wygląd twarzy (zarost), fryzura, postura (ćwiczenia), otwórz się do ludzi - są grupy na facebook, gdzie mozna się spotkać. Ale ogólnie - spoko jesteś Małysz.
@DPary: Ja na Twoim miejscu zapuściłabym zarost taki kilku-kilkunastodniowy, jeżeli z jakichś powodów nie możesz to tak jak dużo ludzi tutaj pisze zgoliłabym wąsy, do tego zapuść trochę włosy i poproś fryzjera żeby z boku były krótsze a u góry dłuższe. Co do wagi to fajnie gdybyś przytył/przypakował. Czyli generalnie uważam tak jak większość :P Jeżeli posłuchasz rad wykopków to pochwal się zmianą bo aż jestem ciekawa :)
@DPary: Chlopie zgol wasa. Ciesz sie z zycia robiac to co lubisz i nie stresuj sie. Rvchanie jest najbardziej przereklamowana rzecza na swiecie. Jak Ci tak zalezy na tym to idz na rokse ale tylko zrazisz sie nie majac porownania do seksu z dziewczyna ktora kocha. Glowa do gory i do przodu!!
@DPary: nie no typie, jeśli jesteś czarodziejem to problem musi być gdzieś indziej niż w wyglądzie. W życiu bym cię nie uznała za nietrzymającego gdybym cię gdzieś na mieście zobaczyła. Nieraz widziałam typów mających z -5 punktów w sjali Ruchensteina w stosunku do ciebie z babą i raczej nie śmierdzieli groszem. Ty wyglądasz ok. Akurat porady innych trafne, wąs + masa + fryzura i jest naprawdę duży potencjał. Może uszy masz
dlatego napisałem że wyglądam jak podręcznikowy przegryw i się z tym nie kryję


@DPary wyglądasz tak na własne życzenie, więc nie zasłaniaj się przegrywem. I #!$%@? później przez takich jak ty ludzie mówią, że przegrywy nic nie robią z życiem. Ogarnij się człowieku.