Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@derekperek122: "zyżby nasz milusiński poszkodowany jechał w słuchawkach po jakiejś krajówce bez kasku szosą?"

W słuchawkach słychać więcej otoczenia niż w typowym samochodzie z włączoną muzyką.
  • Odpowiedz
@Krupier: No w słuchawkach słychać więcej otoczenia niż przy np. startującym samolocie.
Chociaż erpodsy 2 i Pro mają chyba ANC.

Nie rozumiem trochę tego komentarza.
To, że gdzieś mniej czy też więcej słychać w porównaniu do czegoś, nie oznacza, że powinno się używać słuchawek na trasie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@derekperek122: napisałem tylko dlatego, że argument o słuchawkach na rowerze, które to niby mają utrudniać poruszanie się w ruchu drogowym jest po prostu nietrafiony i łatwy do obalenia.
  • Odpowiedz
@reddin: Czemu wszyscy się bawia w detektywów szukając winnego? Co za różnica kto był winny wypadkowi jeśli takowy ma miejsce zawsze sprawdza się stan drugiej osoby i wzywa karetkę. Jesteśmy ludźmi i każdy czasem nie zauważy, ale chyba o to chodzi żebr się ze ma zapewniona opiekę. Zwyrodnialstwo kryje się w braku pomocy a nie winie za wypadek. Mam nadzieje, że Pan rowerzysta został już zaopiekowany i nic poważnego się nie
  • Odpowiedz
@reddin ja #!$%@? ile w Tobie toksyczności i nienawiści do drugiego człowieka, tylko dlatego że trzyma kierownice samochodową a nie rowerową, masz jakieś zaburzenia psychiczne? Serio pytam
  • Odpowiedz
@drheist statystyki mam ci podać? Sprawdź sobie. Wystarczy że w swoich okolicach słyszałem o 2 takich przypadkach w tym roku. Jeden wpakował się pod tira, drugi w rów i trafił na betonowy mostek, obydwa na drodze z dopuszczalną 70.
  • Odpowiedz
@reddin pisze po Twojemu żebyś zrozumial, niestabilnie, niegrzecznie i z ograniczonym szacunkiem. Kiedyś napisałem do Ciebie normalnie jak do zdrowego to nic nie zrozumiałeś więc wyciągam wnioski. ¯_(ツ)_/¯ A teraz do rzeczy, masz stwierdzone jakieś zaburzenia psychiczne? Serio pytam, no offence
  • Odpowiedz
@UlicznyPoeta nie potrafię jeździć ponieważ? Pewnie 90% z was nawet nie słyszało nigdy pojęcia ,,jazda defensywna" którą staram się stosować. Poza tym tak jak OP wyżej wspomniał, rowerzysta chyba powinien mieć świadomość że ma nikłe szansę na wyjście cało z wypadku wiec powinien myśleć, czasami nie tylko za siebie, jadąc osobówką, przynajmniej ja staram się znacznie uważniej obserwować większe auta, bo mam świadomość że mogą mnie nie widzieć.
  • Odpowiedz
@sargento to teraz zastanów się ilu widziałeś ,,pedalarzy" w słuchawkach a ilu kierowców samochodów, już pomijając fakt że kierowca auta siedzi wygodnie, może się swobodnie rozglądać na wszystkie strony, ma lusterka, a niestety na rowerze dużo bardziej trzeba polegać na słuchu ( wiadomo że upewniać wzrokowo też się trzeba)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Krupier: Łatwy do obalenia bo kierowca mniej słyszy niż rowerzysta?

Kurde, niektórzy to serio typowi pedalarze z którymi nie warto dyskutować.

@derekperek122:

Tak, dokładnie. Jeśli tego nie rozumiesz to przykro mi, nie pomogę.
  • Odpowiedz
pisze po Twojemu żebyś zrozumial, niestabilnie, niegrzecznie i z ograniczonym szacunkiem.


@MikiGRU: Nie dość, że hipokryta, to jeszcze bajkopisarz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz