Wpis z mikrobloga

a ilu kierowców miało wypadek lub zginęło przez konieczność awaryjnego omijania rowerzysty? Mało to się osób przy czymś takim w słup/drzewo/czy rów wbiło?


@Bonjornooo23: Ilu?
  • Odpowiedz
@reddin wkleje ci jeszcze raz bo widzę że nie umiesz czytać ze zrozumieniem...
,,rowerzysta chyba powinien mieć świadomość że ma nikłe szansę na wyjście cało z wypadku wiec powinien myśleć, czasami nie tylko za siebie, jadąc osobówką, przynajmniej ja staram się znacznie uważniej obserwować większe auta, bo mam świadomość że mogą mnie nie widzieć"
  • Odpowiedz
wkleje ci jeszcze raz bo widzę że nie umiesz czytać ze zrozumieniem...


@Bonjornooo23: Przeciwnie, zwyczajnie bawi mnie, jak ktoś myśli, że jest bezpieczniejszy w samochodzie a rowerzysta to ma gorzej. Na każdego cwaniaka znajdzie się większy.

a ilu kierowców miało wypadek lub zginęło przez konieczność awaryjnego omijania rowerzysty? Mało to się osób przy czymś takim w słup/drzewo/czy rów wbiło?

Ilu?
  • Odpowiedz
@reddin uczepiłes się tego ilu bo nie masz żadnego innego argumentu, ale czego innego się spodziewać po kimś takim jak nie łapania za słówka. Wiec twierdzisz że kierowca w samochodzie nie jest bezpieczniejszy nie z rowerzysta? Pomyśl logicznie i może zrozumiesz
  • Odpowiedz
uczepiłes się tego ilu bo nie masz żadnego innego argumentu,


Mam od pyty argumentów, zwłaszcza, że głownie w wypadkach z pieszymi i rowerzystami to kierowcy ponoszą winę.

ale czego innego się spodziewać po kimś takim jak nie łapania za słówka


Po kimś takim, aha ( ͡° ͜ʖ ͡°) już się argumenty kończą.

. Wiec twierdzisz że kierowca w samochodzie nie jest bezpieczniejszy nie z rowerzysta? Pomyśl logicznie i
  • Odpowiedz
Ale mówiliśmy o wypadkach samochód z rowerem, a ty nagle wyskakujesz z tirem. Pomyśl kiedy rowerzysta ma większe szanse na przeżycie jak go jebnie osobówka, czy tir? Przecież to oczywiste że tir>auto>rower.
Tak po ,, kimś takim" bo nie chce ci ubliżać.
  • Odpowiedz
już pomijając fakt że kierowca auta siedzi wygodnie, może się swobodnie rozglądać na wszystkie strony, ma lusterka


@Bonjornooo23: ciągle czytam #!$%@? że trudno pieszego na przejściu zobaczyć, że słońce w szybę świeci, że ktoś się za słupkiem schował. Co do słuchania - był tu film od kolesia który wozu bojowego PSP nie słyszał, bo tak mu głośno muzyka w środku #!$%@?ła.
Pewnie że kier0wca siedzi wygodnie, może się swobodnie rozglądać -
  • Odpowiedz
Ale mówiliśmy o wypadkach samochód z rowerem, a ty nagle wyskakujesz z tirem.


Bo chciałeś forsować bajkę, że w samochodzie jesteś wielki i niezniszczalny.

Tak po ,, kimś takim" bo nie chce ci ubliżać.


@Bonjornooo23: Brakuje ci argumentów o wielki super kierowco, co z każdej sytuacji wyjdzie super unikiem, zwodem i wyrafinowanym hamowanie. Jesteś niedojrzały i bawi mnie twoja nonszalancja.
  • Odpowiedz
czołówka z samochodem raczej przyniosłaby nieco większe szkody


@Shatter: Jaka czołówka? Kto mówi o czołówce? Ja ze zdjęć wnioskuję najechanie z tyłu, zepchnięcie z drogi. Typowe.
  • Odpowiedz
@sargento miałem na myśli normalnych kierowców a nie od tych oderwanych od pługa i wsadzonych w przysłowiowego passata w gnoju xd Nie wiem co mają w głowach ludzie słuchający muzyki tak głośno że nie słyszą sygnałów wozu czy karetki, ale obstawiam że za wiele nie mają
  • Odpowiedz
@reddin tak sobie myślę że twoim głównym problemem jest wrzucanie wszystkich kierowców i rowerzystów do jednego worka, przecież to oczywiste że wszędzie znajdą się idioci, i nie ważne czy mają pod sobą 2 kółka czy 4.
  • Odpowiedz