Wpis z mikrobloga

proponuję przeczytać wpis którego screen tu wrzuciłeś


@Shatter: Tak pomyliłem przypadki (było kilka). No typowe, jadę samochodem, niech rowerzysta sqierdala, bo jestem wielki i silny, choć mostek wąski.
  • Odpowiedz
Nie ma chyba sensu już dyskutować, ten człowiek jest tak zapatrzony we własną opinię że nie da się normalnie rozmawiać


@Bonjornooo23: Masz takie miękkie argumenty, że jeszcze poza grożeniem obrażaniem, szukasz sojusznika?
  • Odpowiedz
masz jakieś kompleksy.


@Shatter: Dlaczego? Bo wiem jak to się odbywa, bo pytam kierowców czemu tak się wobec mnie na rowerze zachowali i z pogardą odpowiadają? To ja mam kompleksy?

gdzie ja ci groziłem?


Tutaj: https://www.wykop.pl/wpis/52047791/kolejny-bandyta-drogowy-ucieka-z-miejsca-wypadku-n/#comment-184548011

I gdzie napisałem o niezniszczalności osobówki?


Pisałeś, że rowerzysta ma gorzej od kierowcy, to odpisałem, że nie jak kierowcę osobówki qierdolnie TIR i dlatego mamy PoRD. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@reddin to że napisałem że nie chce ci ubliżać to są groźby? Jeśli już chcesz to pod cokolwiek podciągnąć to znieważenie, ale napisałem że nie chce, wiec co? Niechęć do znieważenia?
  • Odpowiedz
nadal nie wiem, oświeć mnie.


@Bonjornooo23: Grozisz mi tym, że mi ubliżysz a już wcześniej ubliżasz. Nie odpowiadasz na zadane pytania, oraz nie rozumiesz, że PoRD jest po to by się wszyscy nie pozabijali, nie środek transportu. Wybacz, ale nie ma nakazu jazdy samochodem i stania w korkach a każdy uczestnik ruchu drogowego ma prawo być bezpieczny i szanowany.
  • Odpowiedz
@reddin Właśnie wstawiłeś idealny obrazek, teraz skorzystaj z wiedzy w nim zawartej. Kierowca osobówki nie pcha się pod ciężarówkę, bo ta może go z łatwością zgnieść. Tak i ty, nie pchaj się rowerem pod osobówkę, bo możesz skończyć jak na swoim obrazku, a wtedy już obojętne ci będzie, kto spowodował wypadek i kto miał rację.
  • Odpowiedz
Właśnie wstawiłeś idealny obrazek, teraz skorzystaj z wiedzy w nim zawartej. Kierowca osobówki nie pcha się pod ciężarówkę, bo ta może go z łatwością zgnieść. Tak i ty, nie pchaj się rowerem pod osobówkę, bo możesz skończyć jak na swoim obrazku, a wtedy już obojętne ci będzie, kto spowodował wypadek i kto miał rację.


@ryba_twojej_mieczty: Nie strasz, nie strasz, bo się [...]
  • Odpowiedz
@reddin Ja nie straszę, ja tylko daję dobre rady, które jako pieszy stosuję. Gdybym chciała włazić na pasy bez rozglądania się, na każdym swoim zielonym, bo mam takie prawo i rację, to już by mnie dwa razy rozjechano. Zastosuj się do swojego obrazka, to będziesz żył długo i spokojnie.
  • Odpowiedz
jeśli stwierdzenie faktu że rowerzysta nie ma szans z osobówką uważasz za groźbę, to chyba nie mamy o czym gadać


@Bonjornooo23: Piłeś, nie pisz. Czytasz, czytaj ze zrozumieniem.
  • Odpowiedz