Wpis z mikrobloga

@meandmymonkey: przeczytaj pierwsze wpisy tak ze 20 razy to moze zrozumiesz dlaczego wszyscy tutaj skaczacy na mnie to banda debili

Nigdzie nawet slowem nie napisalem czy sie zgadzam z bosakiem, napisalem tylko ze OP pisze bzdury bo bosak nic takiego nie napisal, ale wy sraczki dostaliscie od razu i nawet nie potraficie zrozumiec co czytacie

A jeszcze wieksi debile twierdza ze bronie tutaj bosaka XD Jedyne czego tutaj bronie to logiki
Ogolnie jako podsumowanie

Zenada ludzie. Plujcie sobie do mordy nawzajem, ale przynajmniej sobie plujcie faktami, a nie zmyslonymi bzdurami

Jak wazniejsze jest dla was to ze kogos nie lubicie niz to ze OP klamie, to niezle macie wyprane mozgi. Przyzwoitosc by wskazywala zeby niezaleznie od stanowiska zwrocic uwage na to ze ktos mija sie z prawda,
@Norskee: Gościu, krótkie sprostowanie:

Gadasz jakbym napisał coś, co jest wielkim kłamstwem, manipulacją czy w ogóle, a w rzeczywistości w niczym nie umniejsza sensu tego wpisu ani głupocie Bosaka. To nie jest praca magisterska, to nie jest artykuł do "Nature", to jest - do jasnej cholery - zwykły wpis na mirko, pisany skrótowcami. Owszem, mogłem dodać, że "nie odczuwają bólu w klatkach", ale zdradzę ci sekret - wiele to tutaj nie
@waro: oczywiscie ze umniejsza
Autor nie napisal tego co ty zasuregowales ze napisal. Wystarczylo napisac dokladnie to co napisac autor, uzyc doslownego cytatu, poprawnie sparafrazowac
roznica miedzy zdolnoscia odczuwania bolu, a meka czy cierpieniem jest potezna, przede wszystkim bol jest zwiazany tylko i wylacznie ze zrodlem fizycznym, a meka i cierpienie moze miec wymiar tylko psychologiczny
i tak, to moze byc naprzyklad brak mozliwosci wyjscia na swieze powietrze czy brak dostepu
@Norskee: Niestworzone historie kuca, który odleciał za wysoko - tak bym napisał, gdybym chciał kontynuować hecę.

Ale nie napiszę ;).

Wierzę, że kiedyś się otrząśniesz, Bracie Rodaku.

Pozdrawiam i dobrego życia życzę (ale nie kosztem innym ;).
@meandmymonkey: XD ja tez, nie moge sie doczekac az ludzie zaczna siebie szanowac i beda dyskutowac na temat faktow, a nie zmyslonych bzdur. hitler tez zaczal wojne klamstwem fingujac atak na stacje radiowa w gliwicach zeby dac sobie argument dla ataku

I wy tez sobie dajecie argumenty naginajac fakty. Banda nieobiektywnych ekstremistow dla ktorych nie ma znaczenia prawda, tylko to kogo lubicie albo nie lubicie. #!$%@? ze OP napisal bzdury, wazniejsze
Jednego nie rozumiem. Jak można myśleć i publicznie twierdzić, że zwierzę nie czuje bólu? Nie chodzi mi o argumenty typu mięsożercy v. wege albo futrowcy v. dzianina, ale o sam fakt odczuwania cierpienia. Czy ci ludzie nigdy własnoręcznie nie złowili ryby i nie widzieli jak ona cieszy się tym faktem? Nie widzieli psa na łańcuchu, albo kota potrąconego przez samochód? Albo transportu świń? WTF?