Wpis z mikrobloga

Korwin - tresura psa rzucając mu petardy pod nogi
Sośnierz - zwierzęta nie mają duszy, nie czują bólu, zostały podarowane człowiekowi
Bosak - odczuwanie bólu przez zwierzęta i norki jak dzikie zwierzęta to tylko lewacka indoktrynacja

xDDDDDDD

#neuropa #bekazprawakow #polityka
  • 87
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@waro: Ale wy serio myślicie, że oni tak z powodu swoich poglądów hejcą ten projekt antyfutrzarski? Lobbyści już posmarowali chłopaki się uwijają żeby kasa wpadła
  • Odpowiedz
fikoly to robia te cwoki co sie fatyguja zeby zmyslac cytaty ktore nie istnieja. Prosciej by bylo faktycznie zacytowac post

Natomiast nie ma co sie dziwic, ze ktos zmyslil jakis cytat skoro zostalo napisane w zrodle cos zupelnie innego


@Norskee:

NIE MA KROPKI NA KOŃCU ZDANIA, IGNORUJĘ
  • Odpowiedz
@venividi: no jasne, bo zmyslanie cytatow to nie jest powod do wstydu, ale zwracanie uwagi na to, ze ktos zaklamuje rzeczystosc juz jest spoko. Zenada
To jest jedyna rzecz na jaka zwrocilem uwage. Niezgodnosc cytatu ze zrodlem, a ty juz sraczki dostajesz ze sie czepiam "glupot"

Jesli zwrocenie uwagi na to, ze ktos fabrykuje cytaty ktore nie istnieja to jest glupota, to ja dziekuje bardzo XD
  • Odpowiedz
@waro: no albo się godzisz na to że cywilizacja w której żyjesz wymordowała większość żyjących stworzeń na tej planecie albo wracasz do afrykańskiej dżungli bez prądu, wody i jedzenia, nieładnie być hipokrytą.
  • Odpowiedz
@Norskee:
Widzę że jest cudne kucowskie combo: "Nie popieram konfederacji, ale" , a potem robienie fikołków, aby wytłumaczyć że powiedzieli tak naprawdę coś innego, tylko że nikt tego do końca nie zrozumiał i na końcu odcięcie się i pokazanie że tak naprawdę jest się bezstronnym obserwatorem "W dupie mam te wasze prawacko-lewackie przepychanki"
XD
  • Odpowiedz
@Pepperek: ?
Pierwszy argument na moje zwrócenie uwagi na to, że ktoś zmyślił cytat było to, że jestem kucem

I jak wyżej. W dupie mam te wasze przepychanki, ale to OP robi fikołki i zmyśla wypowiedzi, których nie było. Specjalnie wysilał się żeby napisać coś zamiast skopiować go ze źródła i jeszcze w tym swoim i z dupy pisze coś zupełnie innego niż jest w źródle

I jak kogokolwiek traktować
  • Odpowiedz
@Norskee: Czyli w dupie masz przepychanki, ale na portalu ze smiesznymi obrazkami od 2 godzin prowadzisz dyskusje na temat poprawnosci interpretacji cytatu planktonowej prawicy XD W sumie ciekawe podejscie :D
  • Odpowiedz
@Pepperek: Prowadze dyskusje na temat bezczelnego zaklamywania rzeczywistosci a nie na temat tego czy sie zgadzam z tym ze zwierzeta czuja meke czy bol czy nic nie czuja

Skomentowalem ten wpis bo na glownej mikroblogu przeczytalem ten wysryw i od razu zwatpilem ze to prawda. I mialem racje, bo faktycznie w zrodle jest cos zupelnie innego, ale klepcie sie dalej po plecach. Jedni i drudzy pluja i klamia byle tylko
  • Odpowiedz
@diogene: To jest dyskusja dla eksperów, psychologów, specjalistów od weterynarii, neurologow. To oni są kompetentni do mówienia czy coś jest męką dla zwierzat i co moga odczuwac zwierzeta - z ich punktu widzenia, nie naszego. I w ogole nie odnosze sie do tego co ja uwazam na ten temat i nawet slowem sie na ten temat nie wypowiedzialem

Ale zrobienie z oryginalu

Stwierdzenie, że życie zwierząt w klatce jest nieustanną męką jest dogmatem wiary lewicowej i zarazem antynaukowym kłamstwem
  • Odpowiedz
@diogene: XD
TYPIE, CZY TY ROZUMIESZ, ZE JA W OGOLE W TYM WPISIE NIE ROZMAWIAM O TYM CO CZUJA A CZEGO NIE CZUJA ZWIERZETA I CO ONE O TYM MYSLA, TYLKO O TYM ZE OP NAPISAL COS CO JEST ZUPELNIE NIEZGODNE ZE ZRODLEM? xdddddddd JA #!$%@? ON ROWNIE DOBRZE MOGLBY DYSKUTOWAC O TYM SKAD SIE BIORA CHMURY, GDYBY NAPISAL BZDURE NIEZGODNA ZE ZRODLEM NA KTORE SIE POWOLUJE TO TEZ BYM
  • Odpowiedz
@Norskee: odczuwanie bólu przez zwierzęta kwestionował Sośnierz, nie Bosak z tego co pamiętam. Bosak stwierdził że życie w klatce 50cm nie jest męką, oraz że chów klatkowy jest zgodny z prawem naturalnym = prawem boskim xD

Jakaś babka napisała do Bosaka że norki są dzikimi zwierzętami, na co on odpisał że to lewicowa indoktrynacja.
  • Odpowiedz
@diogene: a ile razy mam pisac ze ja mam w dupie to co on napisal i co on uwaza? Mam tez w dupie co wy uwazacie na ten temat

Nie mam w dupie natomiast ze ktos zaklamuje rzeczywistosc i opiera wpisy na czyms co nie istnieje, bo autor nie napisal ze zwierzeta nie czuja bolu co sugeruje zaklamany post OPa

Idzcie sobie plujcie na mordy, ale opierajcie sie na prawdziwych
  • Odpowiedz
@Norskee: sam pytałeś czy ból odczuwany przez te zwierzęta jest męką, a jak ci odpisałem i dałem przykłady to zacząłeś się nakręcać że wcale o to nie pytałeś. Jakiś niestabilny jesteś
  • Odpowiedz