Wpis z mikrobloga

Korwin - tresura psa rzucając mu petardy pod nogi
Sośnierz - zwierzęta nie mają duszy, nie czują bólu, zostały podarowane człowiekowi
Bosak - odczuwanie bólu przez zwierzęta i norki jak dzikie zwierzęta to tylko lewacka indoktrynacja

xDDDDDDD

#neuropa #bekazprawakow #polityka
  • 87
  • Odpowiedz
zrodla


@Norskee:

Korwin - tresura psa rzucając mu petardy pod nogi


https://www.planeta.pl/Wiadomosci/Polityka/Korwin-i-tresura-psa-petardami-pokazal-brutalne-WIDEO-z-Odim

Sośnierz - zwierzęta nie mają duszy, nie czują bólu, zostały podarowane człowiekowi


https://www.youtube.com/watch?v=IVuPKEgdLII&feature=youtu.be&t=254

Bosak - odczuwanie bólu przez zwierzęta i norki jak dzikie zwierzęta to tylko lewacka indoktrynacja


https://twitter.com/krzysztofbosak/status/1303796166539214852
  • Odpowiedz
Bosak - odczuwanie bólu przez zwierzęta i norki jak dzikie zwierzęta to tylko lewacka indoktrynacja

@Nevak:

a w linku

Stwierdzenie, że życie zwierząt w klatce jest nieustanną męką jest dogmatem wiary lewicowej i zarazem antynaukowym kłamstwem


Powiedz mi teraz gdzie jest cos o tym odczuwaniu bolu przez zwierzeta, bo nie moge znalezc
  • Odpowiedz
Powiedz mi teraz gdzie jest cos o tym odczuwaniu bolu przez zwierzeta, bo nie moge znalezc


@Norskee:

Stwierdzenie, że życie zwierząt w klatce jest nieustanną męką jest dogmatem wiary lewicowej i zarazem

antynaukowym kłamstwem
  • Odpowiedz
@Nevak: aaaaaaaaaaaaa czyli wszystkie konie na mielone bo nieszczęśliwe ? Pieski w blokach też odebrać właścicielom bo mieszkanie dla psa to taka większa klatka ? koty, papugi, chomiki.
  • Odpowiedz
@Nevak: polecam poczytac slownik synonimow. Nie popieram konfederacji, ale jestes #!$%@? kompletnie uposledzony jak nie potrafisz odroznic bolu od meki.
Juz nie wspomne o cytatach, ktore w ogole nie istnieja. Cel niby parafrazowania w cytacie jest oczywisty, bo nic takiego nie zostalo powiedziane
  • Odpowiedz
@Nevak: czy ból jest wielkim cierpieniem?

odczuwanie bólu przez zwierzęta i norki jak dzikie zwierzęta to tylko lewacka indoktrynacja


Cen cytat z dupy sugeruje, ze zwierzeta nie czuja bolu
  • Odpowiedz
@Nevak: jw.

odczuwanie bólu przez zwierzęta i norki jak dzikie zwierzęta to tylko lewacka indoktrynacja


Ten cytat z dupy sugeruje, ze zwierzeta nie czuja bolu, doslownie. Nie odczuwaja bodzcow bolu

Powiedz mi jaka jest roznica miedzy odczuwaniem bolu, a nieustanna meka
  • Odpowiedz
@Nevak: Cytat z dupy w zaden sposob nawet nie parafrazuje tego drugiego. Sa to dwa zupelnie rozne stwierdzenia

zwracam uwage na zalosne przeinaczanie faktow. OP nawet nie zacytowal faktycznej wypowiedzi, tylko wysral; jakies gowno zupelnie nie odzwierciedlajace faktycznej wypowiedzi

Ale jak dla ciebie "zwierze w klatce nie odczuwa nieustajacej meki"jest tozsame z ""zwierze nie czuje bolu"to ja dziekuje XDD

Bolu to nie czuje trawa, chwast albo ryba

W dupie mam te
  • Odpowiedz
@szubiduba: fikoly to robia te cwoki co sie fatyguja zeby zmyslac cytaty ktore nie istnieja. Prosciej by bylo faktycznie zacytowac post

Natomiast nie ma co sie dziwic, ze ktos zmyslil jakis cytat skoro zostalo napisane w zrodle cos zupelnie innego
  • Odpowiedz