Wpis z mikrobloga

zrodla


@Norskee:

Korwin - tresura psa rzucając mu petardy pod nogi


https://www.planeta.pl/Wiadomosci/Polityka/Korwin-i-tresura-psa-petardami-pokazal-brutalne-WIDEO-z-Odim

Sośnierz - zwierzęta nie mają duszy, nie czują bólu, zostały podarowane człowiekowi


https://www.youtube.com/watch?v=IVuPKEgdLII&feature=youtu.be&t=254

Bosak - odczuwanie bólu przez zwierzęta i norki jak dzikie zwierzęta to tylko lewacka indoktrynacja


https://twitter.com/krzysztofbosak/status/1303796166539214852
@Nevak: Cytat z dupy w zaden sposob nawet nie parafrazuje tego drugiego. Sa to dwa zupelnie rozne stwierdzenia

zwracam uwage na zalosne przeinaczanie faktow. OP nawet nie zacytowal faktycznej wypowiedzi, tylko wysral; jakies gowno zupelnie nie odzwierciedlajace faktycznej wypowiedzi

Ale jak dla ciebie "zwierze w klatce nie odczuwa nieustajacej meki"jest tozsame z ""zwierze nie czuje bolu"to ja dziekuje XDD

Bolu to nie czuje trawa, chwast albo ryba

W dupie mam te
fikoly to robia te cwoki co sie fatyguja zeby zmyslac cytaty ktore nie istnieja. Prosciej by bylo faktycznie zacytowac post

Natomiast nie ma co sie dziwic, ze ktos zmyslil jakis cytat skoro zostalo napisane w zrodle cos zupelnie innego


@Norskee:

NIE MA KROPKI NA KOŃCU ZDANIA, IGNORUJĘ TEN WYWÓD.


To poziom Twojego argumentu. Nie jesteś w stanie zanegować że Twoi idole plotą takie bzdury, więc próbujesz się przyczepić do byle pierdoły
@venividi: no jasne, bo zmyslanie cytatow to nie jest powod do wstydu, ale zwracanie uwagi na to, ze ktos zaklamuje rzeczystosc juz jest spoko. Zenada
To jest jedyna rzecz na jaka zwrocilem uwage. Niezgodnosc cytatu ze zrodlem, a ty juz sraczki dostajesz ze sie czepiam "glupot"

Jesli zwrocenie uwagi na to, ze ktos fabrykuje cytaty ktore nie istnieja to jest glupota, to ja dziekuje bardzo XD
@Norskee:
Widzę że jest cudne kucowskie combo: "Nie popieram konfederacji, ale" , a potem robienie fikołków, aby wytłumaczyć że powiedzieli tak naprawdę coś innego, tylko że nikt tego do końca nie zrozumiał i na końcu odcięcie się i pokazanie że tak naprawdę jest się bezstronnym obserwatorem "W dupie mam te wasze prawacko-lewackie przepychanki"
XD
@Pepperek: ?
Pierwszy argument na moje zwrócenie uwagi na to, że ktoś zmyślił cytat było to, że jestem kucem

I jak wyżej. W dupie mam te wasze przepychanki, ale to OP robi fikołki i zmyśla wypowiedzi, których nie było. Specjalnie wysilał się żeby napisać coś zamiast skopiować go ze źródła i jeszcze w tym swoim i z dupy pisze coś zupełnie innego niż jest w źródle

I jak kogokolwiek traktować poważnie
@Pepperek: Prowadze dyskusje na temat bezczelnego zaklamywania rzeczywistosci a nie na temat tego czy sie zgadzam z tym ze zwierzeta czuja meke czy bol czy nic nie czuja

Skomentowalem ten wpis bo na glownej mikroblogu przeczytalem ten wysryw i od razu zwatpilem ze to prawda. I mialem racje, bo faktycznie w zrodle jest cos zupelnie innego, ale klepcie sie dalej po plecach. Jedni i drudzy pluja i klamia byle tylko sobie
@diogene: To jest dyskusja dla eksperów, psychologów, specjalistów od weterynarii, neurologow. To oni są kompetentni do mówienia czy coś jest męką dla zwierzat i co moga odczuwac zwierzeta - z ich punktu widzenia, nie naszego. I w ogole nie odnosze sie do tego co ja uwazam na ten temat i nawet slowem sie na ten temat nie wypowiedzialem

Ale zrobienie z oryginalu

Stwierdzenie, że życie zwierząt w klatce jest nieustanną męką
@Norskee: czy obdzieranie żywcem ze skóry i potem wyrzucenie jeszcze zywego zwierzęcia na śmietnik jest

a. lekkim bólem
b. średnim bólem
c. dużym
d. cierpieniem
e. męką

Czy też potrzebujesz konsultacji z psychologiem od zwierząt by na to odpowiedzieć?

to można rozciągnąć na wszystkie gałęzie "przemysłu zwierzęcego" - kurczaki żywcem mielone na paszę dla innych, kury które mają znosić jajka nie opuszczają przez całe życie klatki 50x50x50cm i mają spiłowane dzioby,
@diogene: XD
TYPIE, CZY TY ROZUMIESZ, ZE JA W OGOLE W TYM WPISIE NIE ROZMAWIAM O TYM CO CZUJA A CZEGO NIE CZUJA ZWIERZETA I CO ONE O TYM MYSLA, TYLKO O TYM ZE OP NAPISAL COS CO JEST ZUPELNIE NIEZGODNE ZE ZRODLEM? xdddddddd JA #!$%@? ON ROWNIE DOBRZE MOGLBY DYSKUTOWAC O TYM SKAD SIE BIORA CHMURY, GDYBY NAPISAL BZDURE NIEZGODNA ZE ZRODLEM NA KTORE SIE POWOLUJE TO TEZ BYM NA
@diogene: a ile razy mam pisac ze ja mam w dupie to co on napisal i co on uwaza? Mam tez w dupie co wy uwazacie na ten temat

Nie mam w dupie natomiast ze ktos zaklamuje rzeczywistosc i opiera wpisy na czyms co nie istnieje, bo autor nie napisal ze zwierzeta nie czuja bolu co sugeruje zaklamany post OPa

Idzcie sobie plujcie na mordy, ale opierajcie sie na prawdziwych informacjach,
@diogene: XD Widze, ze nie potrafisz zrozumiec prostego zarzutu, dlatego ci to wyloze jak dla debila

Zakladam ze odnosisz sie do tego
===========

"Nevak: czy ból jest wielkim cierpieniem?

odczuwanie bólu przez zwierzęta i norki jak dzikie zwierzęta to tylko lewacka indoktrynacja


Cen cytat z dupy sugeruje, ze zwierzeta nie czuja bolu
=============

Ból (łac. dolor; gr. ἄλγος algos, δύνη odynē) – według definicji Międzynarodowego Towarzystwa Badania Bólu subiektywnie przykre
@Norskee: O człowieku, daj se spokój.

Spójrz na to z boku, nabierz dystansu.

Twój przypadek to trochę jak z drzazgą i belką z przysłowia.

Odstaw internet może na jakiś czas.

To dobre rady; wiem, że trochę z atakującym wydźwiękiem, ale dobre.

Wyrośniesz z tego kiedyś i tak, ale możesz to przyspieszyć.
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.