Wpis z mikrobloga

Miesiąc temu zaczęłam wynajem mieszkania. Jakoś z tydzień temu wywiesiłam na swoim balkonie flagę LGBTQ+. Wczoraj wychodząc z bloku miałam nieprzyjemną wymianę zdań z panią, która stwierdziła, że długo tu nie pomieszkamy z taką flagą i jeśli mamy trochę godności to ją zdejmiemy. Gdy wróciłam po kilku minutach do mieszkania miałam oplute drzwi wejściowe. Czy mogę coś z tym zrobić? Jakaś skarga do spółdzielni, gdy nie wiem nawet pod którym numerem ta kobieta mieszka?
#lgbt #kiciochpyta
  • 547
@charmingman: serio zrozum, wywieszasz swoja seksualnoac na widok publiczny. Tak, to moze szokowac np. starszych ludzi i stad takie reakcje. Bedziesz uczyc tolerancji jakas kobiete starsza od ciebie, wysylajac jej pisma od spoldzielni? Tylko mocniej ich do siebie zrazisz, stracisz czas, nerwy a moze nawet lokum, jak wlasciciel nie bedzie chcial najemcy, z ktorym sa stale klopoty. Dlatego lepiej swoje intymne sprawy zachowac dla siebie.
@ciemnienie: tęczowa flaga to nie jest intymna sprawa, inni mają wywieszone np. flagi Polski - nie powinni się obnosić za swoim patriotyzmem publicznie, bo to intymna sprawa? A sama tęczowa flaga nie ma się nijak do mojej orientacji, ba! nawet jakbym wywiesiła baner z napisem "jestem lesbijką" to nikomu nic do tego, nie jest to obraźliwe ani obelżywe i nie powinno być tak traktowane
A co do twoich komentarzy ad. właściciel
@charmingman jak chcesz osiągnąć kontynuacje niechęci w stosunku do Ciebie, to nie musisz, rób tak dalej.
Jeśli jednak chcesz, żeby ludzie Cię tolerowali, to chyba lepiej się pokazać z dobrej strony.
Nawet nie mówię, że ta flaga na balkonie jest jakaś zła, ale mogłaś się wstrzymać z wywieszaniem jej aż sąsiadów poznasz.
Nawet dla swojego bezpieczeństwa, bo cholera wie, czy nie mieszka tam jakiś zjeb z onr, który z chęcią zrobiłby Ci