krolik1337 krolik1337 09.09.2020, 15:54:43 via Wykop Mobilny (Android) 2 + @maksida: moim zdaniem to nie ma tak że dobrze albo niedobrze
mlodziutki84 mlodziutki84 09.09.2020, 16:10:25 via Wykop Mobilny (Android) 0 + @maksida: ale o czym ¯\_(ツ)_/¯
Komentarz usunięty przez autora