Wpis z mikrobloga

#motoryzacja #samochody #prawo

#!$%@? mać.

Właśnie się dowiedziałem że ktoś w rodzinie przerejestrował na mnie auto (bez mojej wiedzy, żeby się pozbyć majątku przed komornikiem) , i #!$%@? teraz UFG mi #!$%@?ło karę za brak ciągłości. No ja #!$%@?,swoje auta od 16 lat mam na siebie rejestrowane ,nigdy stresu nie miałem, a teraz taka akcja. Dowiedziałem się bo US zrobił mi zajęcie egzekucyjne na koncie. Nie widziałem umowy na auto, zostały podane moje dane ale adres nie mój żebym się nie dowiedział.

Co dalej z tym fantem? #!$%@? mnie na minę czy jest opcja z tego jakoś wybrnąć? Na policję raczej zgłaszać nie będę bo to mimo wszystko rodzina.
  • 60
  • Odpowiedz
@wxx71: Ojciec nie chciał brać urlopu, aby przerejestrować auto, to poszedłem do urzędu, zabrałem kartę z oświadczeniem wypisałem, ale chciałem to załatwić od razu, a nie następnego dnia, to dałem znajomemu do podpisania, aby był inny podpis i tyle. Przeszło, nic nie sprawdzali.

EDIT: Z ciekawości sprawdziłem i różne wydziały mają różne wzory oświadczeń. W jednych chcą numer dowodu, a w innych wystarczy pesel.
  • Odpowiedz
@Kick_Ass: nie odkrecisz, bo właśnie #!$%@? ci historię kredytową na co najmniej 5 lat.

I skąd wiesz, że to rodzina? Albo zrobiłeś świadomie wała i wiesz, że to ktoś z rodziny i teraz się syplo.
  • Odpowiedz
Ojciec nie chciał brać urlopu, aby przerejestrować auto, to poszedłem do urzędu, zabrałem kartę z oświadczeniem wypisałem, ale chciałem to załatwić od razu, a nie następnego dnia, to dałem znajomemu do podpisania, aby był inny podpis i tyle. Przeszło, nic nie sprawdzali.


@Wollier: nigdy nie sprawdzają. Ja tak 4 samochody rejestrowałem. Upoważnienie, które sam pisałem i podpisywałem za ojca i tyle.
  • Odpowiedz
Rodzina miała Cię w pompie wcześniej tego nie uzgadniając, a Ty będziesz teraz zgrywał miłosiernego Mirku? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz