Wpis z mikrobloga

#motoryzacja #samochody #prawo

#!$%@? mać.

Właśnie się dowiedziałem że ktoś w rodzinie przerejestrował na mnie auto (bez mojej wiedzy, żeby się pozbyć majątku przed komornikiem) , i #!$%@? teraz UFG mi #!$%@?ło karę za brak ciągłości. No ja #!$%@?,swoje auta od 16 lat mam na siebie rejestrowane ,nigdy stresu nie miałem, a teraz taka akcja. Dowiedziałem się bo US zrobił mi zajęcie egzekucyjne na koncie. Nie widziałem umowy na auto, zostały podane moje dane ale adres nie mój żebym się nie dowiedział.

Co dalej z tym fantem? #!$%@? mnie na minę czy jest opcja z tego jakoś wybrnąć? Na policję raczej zgłaszać nie będę bo to mimo wszystko rodzina.
  • 60
@Kick_Ass: skoro ktoś przed komornikiem przepisał na Ciebie to czarno widzę żeby Ci oddał kasę za karę xDD
sprawdź po numerach rejestracyjnych na ufg.pl gdzie był ubezpieczony samochód.. da się ustawić datę wsteczną, więc dojdziesz co i jak, potem dzwoń do ubezpieczalni że poszedł wał i Ty nie jesteś żadnym właśicicielem i jeśli oni to kupią to obejdzie się może bez kary ale jeśli nie to idziesz na psiarnię, wyciągają umowę