Wpis z mikrobloga

Mieliśmy kolegę w klasie z lekkim upośledzeniem, rodzice zdecydowali żeby chodził do normalnej szkoły. Kiedy spytaliśmy katechetki w trakcie przygotowań komunijnych dlaczego taki jest, odpowiedziała, że po żebyśmy mogli na niego patrzeć i dziękować Bogu że to nie my.
  • Odpowiedz
  • 0
@Kosciany ze katolicy nie powinni potepiac homoseksualistow a homoseksualisci zyjacy w czystosci mogą przyjmowac komunie swieta - katechizm koscioła katolickiego
  • Odpowiedz
@Kosciany: nauczyłem się spać w taki sposób żeby nikt się nie połapał i mi nie przeszkadzał na tej wolnej godzinie, w późniejszych latach edukacji znakomicie się przydała taka umiejętność ze względu na selekcjonowanie informacji, które chciałem lub nie przyswoić :)
  • Odpowiedz
@Kosciany: Jedyne co lekcje religii wniosły do mojego życia to umocnienie przekonania że warto głośno i publicznie wyrażać swoje zdanie (co też robiłem na wszystkich lekcjach) i jeszcze to że nie warto chodzić na religię.

Amen.

Rebel all my life.
  • Odpowiedz
@Kosciany: Ja miałam spoko księdza w gimnazjum który prowadzil zajęcia o głównych religiach świata : Hinduizm, Judaizm, Islam. To były bardzo ciekawe zajęcia :D I na każdą religie to kilka lekcji przeznaczał.
  • Odpowiedz