Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?.
Co można zrobić gdy dowiadujesz się ze kolega jadący twoim autem miał kontrole drogowa w maju a policja złe spisała stan licznika!
Pomylili kolejność cyfr i powinno być 174 141 km a nie 147 141 km!!!
Da się to jakoś odkręcić?
Ręce opadają z Polska policja.

#prawo #prawojazdy #ruchdrogowy #samochody #auto #peugeot #bmw #audi #opel #mercedes #zalesie #kiciochpyta #pomocy
Pobierz
źródło: comment_1599413166xeJj7fpe3mUcS5IBLPs3mD.jpg
  • 19
@Darknes17: po takim czasie jest trochę #!$%@?. Chyba że ma np mandat i wiadomo kto to kontrolował. Ja bym podjechał na najbliższą komendę i poinformował o sprawie, żeby chociaż zrobili w systemie kolejną "kontrolę" przebiegu, albo jakoś nadpisali, a ewentualnemu kupującemu trzeba wytłumaczyć historię. Pewnie za pierwszym razem cię zleją, ale byłbym uporczywy w tej sprawie.
Z dwojga złego lepiej że wpisali niższy niż wyższy. Wyobrażasz sobie udowadnianie że nie cofnąłeś
@Jestem_Tutaj: @Cock_Inside: @ptasiek2: @mrsomeone: @robertx: @ZajebbcieTrudnyNick: @settembrini777: @cichanos: @nochybaniebardzo:
Dla wszystkich ciekawych i dla potomnych którzy będą szukać pomocy, policjant dyżurny na komisariacie skorygował stan licznika twierdząc ze gdyby faktycznie wynosił 147tys to wtedy policja już by zatrzymała kierowcę za kręcenie licznika a nie puściła wolno.
@Darknes17 git że się udało

gdyby faktycznie wynosił 147tys to wtedy policja już by zatrzymała kierowcę za kręcenie licznika a nie puściła wolno


No i właśnie. Ciekawe co by było w sytuacji jak napisałem wyżej, że pomyłkowo wpisał wyższy przebieg