Wpis z mikrobloga

@dlaczegoniemamtakiejsily: Obcy typ. Prostackie zachowanie imponuje prawiczym wypopkom, szczególnie w stronę kobiet. Statystyczny prawiczy wypopek ma tak niskie poczucie wartości, ze próbuje sobie tutaj wmówić, ze jak OBCY typ się do niego zwróci per #!$%@?, to jeszcze się uśmieje, i postawi koleje. XD
  • Odpowiedz
@Candy51 beka z tych, których jej reakcja dziwi. Do mnie każdy mój ziomek może gadać na różne sposoby, ale jakby obcy cwaniaczek mnie wyzwał, to bym się do niego spiął, to chyba oczywiste.
  • Odpowiedz
beka z tych lasek przydupasów które w dwie sekundy po zdarzeniu już krzyczą i bronią swojej psiapsi mocniej niż ona sama siebie xD


@Daleth2202: sama by jej pewnie dupsko obrobiła że jest gruba xd
  • Odpowiedz
@Candy51: Też nie rozumiem oburzenia na "grubą". Piły sobie z chłopakami w pubie, gościu zapomniał imienia i zamiast kulturalnie spytać czy koleżanka też pije to ciśnie od grubych i się głupkowato śmieje. I niech nikt tu nie wyzywa od jakiś białorycerzyków, bo jakby do was obca laska powiedziała "e pryszczaty, pijesz?" to odgłos pękających dup było by słychać na innym kontynencie. Jakaś dziwna moda się tutaj zrobiła na obrażanie innych
  • Odpowiedz
@Candy51: Zapominasz, że wg naszej kultury (a tym bardziej kultury wykopu) atrakcyjność jest jedną z najważniejszych rzeczy u kobiet, więc dotykają je takie komentarze. U mężczyzn nie ma takiego znaczenia czy ktoś jest gruby czy chudy. Aby było na tym samym poziomie, gość do typa powinien zwrócić się: pijesz prawiczku?

Oczywiście oba te teksty świadczą o kompleksach lub głupocie typa, który je wypowiada.
  • Odpowiedz
@Candy51: Facet jak wychodzi z chaty to jest obrażany, albo wytyka mu się rzeczy dość często. A jak taka laska słyszy krytyczne słowa, jakie by one nie były, raz na rok, to nie wie jak się zachować. Od razu wielkie zdarzenie, świniokwik, ganianie typa zamiast pomyśleć.
  • Odpowiedz