Wpis z mikrobloga

@Agemaker: I pisze to dziewczyna, która od 8 lat była przyjaciółką Bartka. Albo coś jej się mocno poprzestawiało w głowie, albo musiała wydarzyć się wręcz jakaś tragedia w ich stosunkach, że nagle z poziomu przyjaciela spadł na poziom wroga publicznego #1.

Mam dziwne wrażenie, że psuć się zaczęło, gdy pojawił się znikąd mąż i ojciec, ale to tylko moje przypuszczenia, mogę się mylić.
@Bielecki
@vateras131 a ja właśnie miałem od jakiegoś czasu trochę ambiwalentne podejście do Sylwii, zmęczyła mnie sobą, swoim gwiazdorstwem. Ma kilka dobrych piosenek, ale szczerze nie rozumiem zachwytu nad nią. Dużo lepszy warsztat moim zdaniem ma choćby Paulina Grochowska czy Natalia Piotrowska, widać u nich doświadczenie sceniczne i klasę, Sylwia natomiast zawsze dla mnie była półkę niżej, może ze względu na to, że znałem ją i wiem, że wcale taka cudowna prywatnie
może ze względu na to, że znałem ją i wiem, że wcale taka cudowna prywatnie nie była.


@Agemaker: może właśnie z tego względu że nie znałem jej prywatnie, to nie miałem takiego problemu. Cóż, są gusta i guściki, moja różowa woli Sylwię Przetak, a ja Banasik. Po prostu jest w jej głosie coś takiego, co mnie urzekło. Gwiazdorstwa nie zauważyłem, może dlatego, że słuchałem sobie Accantusa trochę wybiórczo, a na koncerty
@Agemaker: no widzisz - jak kto lubi. Dla mnie Accantus był wspaniały jako całość, jako różnorodność, każdy mógł znaleźć swój ulubiony głos i przykro mi patrzeć jak się to rozpada. A możliwe że się rozpadnie, bo nawet osoby niezwiązane z tą gównoburzą mogą nieswojo się czuć pozostając w Studiu. Musiałyby pewnie stanąć po jednej ze stron, a to nigdy nie jest łatwe.
@Bielecki: A ja jestem pewien, że się nie rozpadnie, to duża i dobra marka, wokalistów jest dużo, z tego co się zorientowałem to większość stoi jednak za Bartkiem, ludzie cały czas odchodzili i przychodzili, twarze się zmieniały i cały czas "całość" istnieje i radzi sobie bardzo dobrze mimo gorszych chwil, jestem z nimi niemal od samego początku i nie wydaje mi się, żeby nagle taka aferka miała ich zniszczyć.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@Bielecki: przy Pani Sylwii Przetak to mi nogi miękną a serduszko zaczyna bić szybciej, bez kitu, Pani Wokalistka jest cudowna ()

@Agemaker:
Ja się strasznie cieszę że Przetak () się trzyma z dala od tej dramy bo jej odejście to już byłoby za wiele.
Chciałbym żeby ją trochę bardziej doceniali bo IMO cały czas była niejako
@TheMan: Bawię się teraz w blackpillowe gdybanie, ale to wygląda tak jakby Bartek był w niej zakochany (tak, wiem że był w związku z Karoliną), a ona wywaliła go do friendzonu. Traktowała jak emocjonalną gąbkę ( przyjeżdżał do niej jak miała „depresję”) i jako gościa na którym można się wybić. Bartek nie wygląda na super pewnego siebie, zdecydowanego i twardego, więc cieszył się z tego, co od niej „dostawał”, nie potrafił
@Agemaker: Akurat koleżanka Banasik ma zdrowo nasrane w głowie i to widać z samego jej Insta, zwłaszcza od jakiegoś czasu. Ma o sobie zdecydowanie zbyt duże mniemanie, a cała obecna akcja jest po prostu żałosna, wywlekanie takich spraw a potem płacz o naruszenie dóbr XD Poziom gimnazjum. Nic dziwnego że w żadnym teatrze nie zagrzała dłużej miejsca ze swoim podejściem, nigdy nie miała zbyt dobrej opinii, a bez Accantusa który tak
@skk1993: @sprzedafcaMakaronu: @worldmaster: @pedros92: @losmarineros:
W dużym skrócie: Studio Accantus, którego reżyserem jest Bartek Kozielski, tworzy covery utworów na youtubie (bardzo fajne polecam obczaić). Ostatnio trzech wokalistów ogłosiło na instagramie, że rezygnuje ze współpracy ze studiem. Najszerzej na ten temat rozpisała się Sylwia Banasik, która związana była ze studiem bardzo długo i była przyjaciółką Bartka. Zarzuciła mu m.in. że pytał ją o prywatne sprawy (ile zamierza mieć
Wcześniej nic tu o nich nie widziałam.

@choochoomotherfucker: też mam takie wrażenie. Nagle okazuje się, że połowa mirko zna i śledzi całą ekipę i się zastanawiam, czy przegapiłem jakiś hype, czy wydarzenie w świecie muzyki na skalę światową :D W dodatku ludzie się oburzają jakbyś powiedział, że nie wiesz kim jest Elton John albo Justin Bieber :D
SPRAWDŹ TAG z którego nic nie wynika XD

@pedros92: @worldmaster:
@apee: Wydaje mi się, że mirki nagle się nimi zainteresowały, bo lubią afery, a jeśli złą stroną okazuje się kobieta i facet musi się bronić, bo jest niewinny (o to chyba w tej aferze chodzi), to już w ogóle ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@choochoomotherfucker: Część wypowiadających się pewnie tak jak piszesz, ale kilka razy ich utwory przewijały się przez Wykop. Przynajmniej ja tak ich poznałem po
@pedros92
@choochoomotherfucker
@worldmaster
@apee generalnie od początku tej całej aferki dyskusja toczyła się w zasadzie wśród mirków, którzy znali sytuację studia i ludzi w nim a tu nagle pod moim wpisem (kolejnym w sumie z wielu :D) zaczęły sie pytania o to kto to i o co chodzi, nie wiedziałem, że wpis trafił w gorące (XD) i dociera do ludzi spoza tagu, stąd też moje zdziwienie. ;)