Wpis z mikrobloga

@Agemaker: I pisze to dziewczyna, która od 8 lat była przyjaciółką Bartka. Albo coś jej się mocno poprzestawiało w głowie, albo musiała wydarzyć się wręcz jakaś tragedia w ich stosunkach, że nagle z poziomu przyjaciela spadł na poziom wroga publicznego #1.

Mam dziwne wrażenie, że psuć się zaczęło, gdy pojawił się znikąd mąż i ojciec, ale to tylko moje przypuszczenia, mogę się mylić.
  • Odpowiedz
@Agemaker: boli mnie to tym bardziej, że Sylwię najbardziej lubiłem z całego Accantusa. Przykro się na to patrzy, zarówno na jedną, jak i drugą stronę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Bielecki:
Mnie też to właśnie boli bo Sylwia ma cudowny głów i bardzo lubiłem ją słuchać. Teraz to nie wiem czy będę w stanie czerpać z tego przyjemność przez negatywne skojarzenia ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 19
@Bielecki
@vateras131 a ja właśnie miałem od jakiegoś czasu trochę ambiwalentne podejście do Sylwii, zmęczyła mnie sobą, swoim gwiazdorstwem. Ma kilka dobrych piosenek, ale szczerze nie rozumiem zachwytu nad nią. Dużo lepszy warsztat moim zdaniem ma choćby Paulina Grochowska czy Natalia Piotrowska, widać u nich doświadczenie sceniczne i klasę, Sylwia natomiast zawsze dla mnie była półkę niżej, może ze względu na to, że znałem ją i wiem, że wcale taka cudowna prywatnie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Agemaker:
Natalia i Paulina faktycznie to jest już pełen profesjonalizm i klasa. Sylwia natomiast moze nie jest tak doskonała ale podoba mi się barwa jej głosu. Miałem okazję być dwa razy na jej recitalu i mimo wszystko myślę, że daje radę.
  • Odpowiedz
może ze względu na to, że znałem ją i wiem, że wcale taka cudowna prywatnie nie była.


@Agemaker: może właśnie z tego względu że nie znałem jej prywatnie, to nie miałem takiego problemu. Cóż, są gusta i guściki, moja różowa woli Sylwię Przetak, a ja Banasik. Po prostu jest w jej głosie coś takiego, co mnie urzekło. Gwiazdorstwa nie zauważyłem, może dlatego, że słuchałem sobie Accantusa trochę wybiórczo, a na koncerty
  • Odpowiedz
@Agemaker: no widzisz - jak kto lubi. Dla mnie Accantus był wspaniały jako całość, jako różnorodność, każdy mógł znaleźć swój ulubiony głos i przykro mi patrzeć jak się to rozpada. A możliwe że się rozpadnie, bo nawet osoby niezwiązane z tą gównoburzą mogą nieswojo się czuć pozostając w Studiu. Musiałyby pewnie stanąć po jednej ze stron, a to nigdy nie jest łatwe.
  • Odpowiedz
@Bielecki: A ja jestem pewien, że się nie rozpadnie, to duża i dobra marka, wokalistów jest dużo, z tego co się zorientowałem to większość stoi jednak za Bartkiem, ludzie cały czas odchodzili i przychodzili, twarze się zmieniały i cały czas "całość" istnieje i radzi sobie bardzo dobrze mimo gorszych chwil, jestem z nimi niemal od samego początku i nie wydaje mi się, żeby nagle taka aferka miała ich zniszczyć.
  • Odpowiedz
@Agemaker: mam taką nadzieję, że się nic nie rozpadnie. Aczkolwiek i tak smród już poszedł, a Accantus nie ma doświadczenia w takich aferach, to ich chyba największa, jeśli nie jedyna (publiczna przynajmniej). Trzymam mocno kciuki, żeby skończyło się to dobrze dla obu stron.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@Bielecki: przy Pani Sylwii Przetak to mi nogi miękną a serduszko zaczyna bić szybciej, bez kitu, Pani Wokalistka jest cudowna ()

@Agemaker:
Ja się strasznie cieszę że Przetak () się trzyma z dala od tej dramy bo jej odejście to już byłoby za wiele.
Chciałbym żeby ją trochę bardziej doceniali bo IMO cały czas była niejako
  • Odpowiedz