Wpis z mikrobloga

@skk1993: prześledź sobie tag, jest tam kilka postów z wyjasnieniem wszystkiego, ogólnie Sylwii #!$%@?ło na maksa a inni chcieli sobie coś ugrać dla siebie i nakręcili aferkę, na której ostatecznie jak na razie tylko sobie szkodzą ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@TheMan: Już raz komentowałem i powiem kolejny. Jej tak totalnie odwaliło po ślubie i urodzeniu dziecka, że to głowa mała xD

Pamietam jak na insta pisała, że chce aby jej życie prywatne nie było upubliczniane i dlatego nie będzie nic takiego wrzucać. A tu jak się jeblo jak nie chukło. Spam prywatą taki,że głowa mała :D
  • Odpowiedz
@TheMan: patrząc na jej ostatnie posty na Instagramie po tej wpadce ewidentnie widać że coś z głową nie tak. Odfollowalem bo nie mogę patrzeć na tą sztuczną słodkość.
  • Odpowiedz
@TheMan: Bawię się teraz w blackpillowe gdybanie, ale to wygląda tak jakby Bartek był w niej zakochany (tak, wiem że był w związku z Karoliną), a ona wywaliła go do friendzonu. Traktowała jak emocjonalną gąbkę ( przyjeżdżał do niej jak miała „depresję”) i jako gościa na którym można się wybić. Bartek nie wygląda na super pewnego siebie, zdecydowanego i twardego, więc cieszył się z tego, co od niej „dostawał”, nie potrafił
  • Odpowiedz
@h0man: Może być też w drugą stronę. Bartek był jej przydatny, bo był facetem, który był blisko. Gdy pojawił się najlepszy mążoojciec świata trzeba było się Bartka pozbyć. Ale to tak jak mówisz, blackkpillowe gdybanie i teorie spiskowe ;-)
  • Odpowiedz
@Agemaker: Akurat koleżanka Banasik ma zdrowo nasrane w głowie i to widać z samego jej Insta, zwłaszcza od jakiegoś czasu. Ma o sobie zdecydowanie zbyt duże mniemanie, a cała obecna akcja jest po prostu żałosna, wywlekanie takich spraw a potem płacz o naruszenie dóbr XD Poziom gimnazjum. Nic dziwnego że w żadnym teatrze nie zagrzała dłużej miejsca ze swoim podejściem, nigdy nie miała zbyt dobrej opinii, a bez Accantusa który tak
  • Odpowiedz
jak to się stało, że przychodzicie i wypytujecie o ekipę, o której nie macie pojęcia? XD


@Agemaker: Wpis jest w gorących. Nie znam ludzi, ale poszukałam w google, kto to i zastanawiam się, dlaczego stali się nagle tacy popularni na mirko? Wcześniej nic tu o nich nie widziałam.
  • Odpowiedz