Wpis z mikrobloga

@PurpleHaze: Mój brat złożył skargę na listonosza + na urząd do głównej siedziby, następnie przy tym samym okienku kupił kopertę zakleił i wysłał polecony do siebie ( ͡° ͜ʖ ͡°) od tamtego czasu grzecznie wszystko było dostarczane bez awizo.

Aha, jeśli dobrze pamiętam to jeszcze listonosz przychodził z przeprosinami i prośbą o wycofanie skargi ;)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@namataj: ale wiecie, że można zamawiać przesyłki pp do paczkomatow? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie wiem ile ich jest w skali kraju, ale u mnie taki stoi i już parę razy korzystałem.
Poczta: Pan Andrzej wszystko dostaracza, nawet te które nie powinny przyjść - "Panie dżejkeju, byleby się adres zgadzał, ja wszystko dostarczę!". Nigdy nie miałem awiza xD

Kurier: zawsze mniej więcej o tej samej godzinie, jak mnie nie ma to wie gdzie pake zostawić, nie bylo sytuacji zeby nie przywiózł czegos.

InPost: hurr durr, jedź 3km po paczke, użeraj sie bo ktos ci paczke #!$%@? bo nie umie zdalnie sobie otworzyc, ew. komus
InPost to świetna firma. Wczoraj po południu zakup, dzisiaj dostarczenie do paczkomatu. W tym samym czasie od Poczty Polskiej przyszło tylko awizo pomimo tego, że cały czas jestem w domu i to kolejny raz. Byłem na poczcie i tłumaczenie listonosza, że dzwonił domofonem i nikt nie odpowiedział.


@namataj: O co ci chodzi, przecież to dokładnie to samo, tylko powiadomienie dostałeś na piśmie zamiast w aplikacji. I tak musiałeś iść osobiście odebrać.
@Wlancznik: Tylko że wybierając PP oczekujesz, że zgodnie z założeniem paczkę dostarczą ci do domu bezpośrednio. Zamawiając do paczkomatu wiesz, że musisz ją odebrać z paczkomatu (o dowolnym czasie, bez kolejek, bez wciskania ubezpieczenia przy okazji i ulotek).