Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2356
InPost to świetna firma. Wczoraj po południu zakup, dzisiaj dostarczenie do paczkomatu. W tym samym czasie od Poczty Polskiej przyszło tylko awizo pomimo tego, że cały czas jestem w domu i to kolejny raz. Byłem na poczcie i tłumaczenie listonosza, że dzwonił domofonem i nikt nie odpowiedział.

#inpost #pocztapolska #przesylki #chwale
  • 133
  • Odpowiedz
  • 1998
@namataj już dawno zrezygnowałem z przesyłek kurierem czy pocztą. Kurier zawsze paczkę chce odrzucić to godzinach jak mnie nie ma, a o poczcie to szkoda strzępić ryja. Paczkomaty to najlepsze co się stało dla e commerce
  • Odpowiedz
@namataj: to jest nie do ruszenia, on #!$%@? swoje i to jego racja jest "najmojsza" bo walnie ci awizo i k thx bye.
Oczywiscie tlumaczenia ze listonosze sa zapracowani, ze maja duzo paczek, ze ma mala torbe i ze wszsytko mu sie nie zmiesci i ze musialby wracac itd itd.
Mozesz skladac skargi, zadac wyjasnien i #!$%@? zdzialasz. Reklamacji zlozyc nie mozesz, bo to prawo przysluguje nadawcy, chyba ze cos
  • Odpowiedz
@czyczepka: rozmawiales, nic to nie da. Wie pan mamy braki kadrowe, postaram sie porozmawiac z listonoszem zeby tak nie robil. A potem znajdujesz awizo w skrzynce i ciul.

Ja chcialem isc z duchem czasu, bo wracajac z pracy przejezdzam kolo poczty i to w takich godzinach, ze nie ma wtedy kolejek. Wiec wymyslilem sobie, ze aktywuje usluge e-awizo, czyli awizo na telefon/maila.
Usluga wlaczona, zanioslem papier do urzedu ze chce
  • Odpowiedz
@namataj: ja dzisiaj poraz kolejny mailem identyczną sytuację - 18h godzin od zakupu do odbioru. Za to wtorek pierwszy raz wybrałem paczkę w ruchu, bo nie było opcji paczkomatu. Tragedia. 50h od nadania w punkcie do dostarczenia paczki do sortowni, a teraz status przesyłki to:"Przewidywany czas jej dostarczenia do wybranego przez Ciebie punktu odbioru do 3 dni roboczych".
  • Odpowiedz
@namataj: Gdy tylko mogę wybieram coś innego niż PP, ale czasem nie ma człowiek wyboru. Z braku lepszej (darmowej ( ͡º ͜ʖ͡º)) opcji wybrałam ostatnio odbiór z Żabki to kurier PP dzwonił i robił problem że za duża paczka żeby w żabce leżała i najlepiej mam się tam z nim umówić, a jak nie to jak najszybciej odebrać XD
  • Odpowiedz
  • 3
Inpost w ostatnim czasie zostawia sporo w tyle inne firmy. Ostatnio zamówienie złożone około 13 miałem następnego dnia równo o 14 w paczkomacie :D. Za to PP list polecony priorytetowy dostarczyła w 3 dzień roboczy i jeszcze wrzucili do skrzynki ()
  • Odpowiedz