Wpis z mikrobloga

No to ten. Cztery dni temu ostatni raz pisałem, no i zaczyna się weekend więc zaczynamy od początku.
W lokalu pode mną właśnie toczy się baaaardzo głośna dyskusja i darcie ryja niezidentyfikowanej ilości osób. Sądząc po tym jak się przekrzykują to tak cztery i w górę.

Ekipa wygląda na bardzo młodą, co sugeruje że powinni być w szkole (liceum) a nie na imprezie w wynajmie krótkoterminowym. Co skłania do myślenia, czy nie zamknęli im szkoły przypadkiem?
Obecnie drą ryja, śmieją się, walą w ścianę co jakiś czas (wiecie, ktoś np. noga sobie kopie bo się nudzi). Drą ryja tak że prawie mogę zrozumieć o czym gadają - słyszałem już "o jezu".

I na domieszkę właśnie z trzaskiem drzwi władowały się inne osoby do lokalu obok, to będzie męczący weekend.

I teraz ankieta dla was.

#airbnbtorak #bookingcomtorak #wynajemkrotkoterminowytorak #wynajemkrotkoterminowy #bookingcom #wynajem #turystyka #zaklocanieciszynocnej #zaklocaniespokoju #warszawa
#airbnbtorak

Jak zareagować przed lub po 22

  • Policja (zadziała, jeśli nie wyjdą na miasto) 52.9% (46)
  • Zadzwonić do firmy (skuteczność - XD) 0% (0)
  • Zejść i ich upomnieć (skuteczność - XD^XD) 4.6% (4)
  • Nasrać na wycieraczkę czyt. inne 42.5% (37)

Oddanych głosów: 87

  • 5
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Jasak ubierz żonobijke i leć upomnieć, ale #!$%@? w drzwi kilka razy najpierw. Jak zapytasz po cichutku jak lamus to Cię oleją.

@nalot_1: to smutne, ale taka jest prawda, że do patologii trzeba mówić ich językiem.