Wpis z mikrobloga

Mireczki może ktoś z Was polecić sprawdzone czarne podtynkowe baterie prysznicowe. Grohe i Hansgrohe w czerni takich zestawow nie produkują. Z tego co widzę na stronkach sklepow internetowych mam wybór pomiedzy:
Vado, Omnires, Deante, Oltens, Kohlman - Polscy producenci
Tres - Hiszpanski
Paffoni - Włoski

Standardowo, zagraniczne najdroższe, ale czy warto?
Z polskich firm przekonują mnie Oltens i Kohlman bo poza baterią mają również mosiężne słuchawki (u pozostałych są z tworzywa). Niestety Kohlman nie ma silikonowych wypustek w słuchawce przez co będzie trudniejszy w utrzymaniu a o Oltensie w ogóle nie ma opinii w internecie :/
Będę wdzięczny za pomoc, może ktoś tu używa/sprzedaje/montuje beterie ww. producentow.
#lazienka #prysznic #remontujzwykopem #hydraulika
statystyczny_wykopowicz - Mireczki może ktoś z Was polecić sprawdzone czarne podtynko...

źródło: comment_1599120095z4KdFi46HWjzG9vKUW3q9G.jpg

Pobierz
  • 24
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@statystyczny_wykopowicz: też jestem ciekawy użytkowników czarnej armatury:). Ja poproszę w odróżnieniu od autora o opinie zestawów natynkowych, czarnych oczywiście ze zwykłą baterią. A odpowiadając na pytanie to mój majster od łazienki polecał Omnires.
@statystyczny_wykopowicz mam czarny zestaw Omniresa pod prysznicem. Po pół roku na styku sluchawka/uchwyt jest już zdarty kolor. Nie widać, bo to wewnątrz, ale ewidentnie nie jest to trwałe malowanie.
Sprzedawca kręcił nosem na czarne baterie, ale fajnie pasują do szkła w czarnych profilach, wirc co zrobić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@statystyczny_wykopowicz deszczownicy nie używam, tylko różowy kiedy kąpię się sama, więc się nie wypowiem. Bateria jest metalowa i na razie wszystko ok. Za to wężyk do słuchawki jest gumowy i na początku to jest lekkie zaskoczenie (miałem do czynienia zwykle z metalowymi spiralkami), ale później doszedłem do wniosku, że całkiem spoko to się sprawdza i nie wygląda jakby się miało zepsuć.