Wpis z mikrobloga

Mireczki może ktoś z Was polecić sprawdzone czarne podtynkowe baterie prysznicowe. Grohe i Hansgrohe w czerni takich zestawow nie produkują. Z tego co widzę na stronkach sklepow internetowych mam wybór pomiedzy:
Vado, Omnires, Deante, Oltens, Kohlman - Polscy producenci
Tres - Hiszpanski
Paffoni - Włoski

Standardowo, zagraniczne najdroższe, ale czy warto?
Z polskich firm przekonują mnie Oltens i Kohlman bo poza baterią mają również mosiężne słuchawki (u pozostałych są z tworzywa). Niestety Kohlman nie ma silikonowych wypustek w słuchawce przez co będzie trudniejszy w utrzymaniu a o Oltensie w ogóle nie ma opinii w internecie :/
Będę wdzięczny za pomoc, może ktoś tu używa/sprzedaje/montuje beterie ww. producentow.
#lazienka #prysznic #remontujzwykopem #hydraulika
statystyczny_wykopowicz - Mireczki może ktoś z Was polecić sprawdzone czarne podtynko...

źródło: comment_1599120095z4KdFi46HWjzG9vKUW3q9G.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
@Xuxire: Czy można prosić o update jak sprawuje się zestaw po trzech latach? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Adamerio: Ciebie też zawołam, bo może też stałeś się posiadaczem tego sprzętu
  • Odpowiedz
@Namyslaw
Baterie sprawują się bez problemów. Zarówno na powłokę jak i na samą funkcjonalność nie mogę złego słowa powiedzieć. Nie polecam natomiast korka do umywalki który u mnie wygląda jakby miał już z 15 lat, no ale może taki trafił mi się egzemplarz ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@statystyczny_wykopowicz: akurat w mieszkaniu (2019 wykańczane) mam Hansgrohe i też problem jedynie z korkiem umywalki xD. Wygląda jak gówno, taki jakby "wypłowiały", bez połysku.

Dzięki za info, rozglądam się nad armaturą do domu i ceny podtynkowy Grohe/Hansgrohe/Kludi to jakiś żart (7-9k z baterie do wanny wolnostojącej). Omnires też nie jest jakoś specjalnie tani (w przypadku baterii o której wcześniej mówiłem 2,75-3,25k), a to już 3 razy mniej, dlatego właśnie nad nim
  • Odpowiedz
@r00ti: u mnie jeszcze daleko do wykończenia, więc pewnie pierwszy podejmiesz decyzję xD. Z "tańszych" po dłuższym researchu mam zapisane żeby wziąć pod uwagę Omnires, Deante, Kohlman, Oltens.

Z lepszych Grohe, Kludi, ale to już większy budżet.
  • Odpowiedz