Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Spring90: tyle że najwięcej problemów zawsze jest z patusami biedakami, którzy w szkole muszą wyżywać swoją frustrację, bo w domu ich stary żelazkiem leje. Bogate Oskarki, o ile potrafią być wredne, rzadko kiedy startują z łapami; a jak nauczycielka nawrzeszczy to majty obsrane, bo w domu ciśnięcie na dobre oceny, bo jak nie to nie zostaniesz prawnikiem/lekarzem/inżynierem.
@Rabke: miałem kiedyś takiego patusa w klasie, któregoś razu większą ekipą poszliśmy na piwo - i on wtedy się rozczulił i podciągnął koszulkę - i miał tam #!$%@? pręgi, jeden na drugim - sińce jak #!$%@? - i wtedy sposób w jaki patrzyliśmy na niego zupełnie się zmienił - on też wtedy już był zupełnie znośny po tym "rozżaleniu się" - w sumie to byliśmy dziećmi pod wpływem alkoholu, więc coś
tyle że najwięcej problemów zawsze jest z patusami biedakami, którzy w szkole muszą wyżywać swoją frustrację, bo w domu ich stary żelazkiem leje. Bogate Oskarki, o ile potrafią być wredne, rzadko kiedy startują z łapami; a jak nauczycielka nawrzeszczy to majty obsrane, bo w domu ciśnięcie na dobre oceny, bo jak nie to nie zostaniesz prawnikiem/lekarzem/inżynierem.


@Rabke: Ja mam odwrotne doświadczenia. Bogate Oskarki czuły się bezkarne, a te patusy raczej spuszczały
@Spring90: Niech się przegryw uczy od małego że życie jest niesprawiedliwe i że wygrywom wszystko uchodzi na sucho. Nie wiem w czym problem, szkoła ma nie tylko dostarczać wiedzy teoretycznej ale uczyć też wiedzy praktycznej więc nauczycielka dobrze się zachowała.
@Spring90: tyle że najwięcej problemów zawsze jest z patusami biedakami, którzy w szkole muszą wyżywać swoją frustrację, bo w domu ich stary żelazkiem leje. Bogate Oskarki, o ile potrafią być wredne, rzadko kiedy startują z łapami; a jak nauczycielka nawrzeszczy to majty obsrane, bo w domu ciśnięcie na dobre oceny, bo jak nie to nie zostaniesz prawnikiem/lekarzem/inżynierem.


@Rabke ciekawe skąd masz takie informacje? Z podręcznika o stereotypach?