Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

bo w domu ciśnięcie na dobre oceny, bo jak nie to nie zostaniesz prawnikiem/lekarzem/inżynierem.


@Rabke: lel. W domu bogatego oskarka który jest oczkiem w głowie nie ma ciśnienia. Ich dziecko jest idealne. Porządne. Dobrze się uczy. Typek może cie fajką przypalać, ale przecież grzeczny chłopiec z dobrego domu na pewno tego nie zrobił! Tym bardziej jak dobry dom jest efektem tego, że rodzicie zapieprzają cały dzień, a gówniak zrobi wszystko by
@Spring90: Tak samo odlatują ci co piszą, że zawsze trzeba oddać i że jak oddasz to już masz spokój. Tylko często zapominają, że jak spokojny chłopak z dobrego domu jest zaczepiany przez większych patusów, to jak im odda to po szkole będzie czekało na niego 5 chłopaków często z innej szkoły, którzy go mogą skatować. Sam byłem świadkiem jak się kumpel #!$%@?ł i #!$%@?ł swojemu oprawcy i zamiast szacunku i spokoju
Chodziłem do gminnej szkoły, żadna elita, w klasach był szeroki przekrój; jeden był biedakiem ze wsi, drugi dzieckiem lokalnego biznesmena, a trzeci przeciętniakiem. Miałem kolegów bogaczy, którym zazdrościłem forsy, ale także biedniejszych ode mnie.

Może w elitarnych szkołach, gdzie każdy jest bogaty dochodzi do rozrostu patologicznych zachowań, ponieważ każdy jest zupełnie zblazowany i odcięty od świata, tego nie wiem, ale w mojej szkole statystycznie więcej rozrabiali ci biedniejsi, których rodzicie albo byli
@Hieronim_Berelek: O cholera, świetne. Zawsze mi się Key & Peele na CC kojarzył z cringem a tu proszę :)

Co prawda zmieniłem trochę o nich zdanie jak zobaczyłem ich w którymś sezonie Fargo (jako, bodaj, federalni), a tu jeszcze rola mojego ulubionego ćpunka z The Wire.

Dałbym dwa plusy jakbym mógł ( ͡° ͜ʖ ͡°)