Wpis z mikrobloga

najwięcej w Polsce wydarzeń kulturalnych, najlepsza oferta gastro to też pikuś


@Deska_o0: pomijając, że podajesz argumenty dla studenta-balangowicza, to chyba nigdy nie byłeś poza Warszawą, co?

lepiej się mieszka w Radlinie, czy Zgorzelcu


@Deska_o0: no tak, bo do wyboru jest tylko albo Warszawa, albo miasta powiatowe. Ta dupa to cię naprawdę mocno piecze.
@ElBudinio: a gdzie w centrum nie ma drogi? xD
@adibor:

chyba nigdy nie byłeś poza Warszawą, co?

https://www.wykop.pl/wpis/51787273/wybieramy-najgorsze-miasta-do-zycia-w-polsce-ja-za/#comment-183634995

podajesz argumenty dla studenta-balangowicza

Oj tak bo do teatru czy na obiad chodzą tylko studenci-balangowicze, po 30 to tylko praca a po niej piwerko i kabarety w tv

do wyboru jest tylko albo Warszawa, albo miasta powiatowe.


@adibor: skoro Warszawa jest najgorsza to przecież wymienione przeze mnie uważasz za lepsze więc
tak w tej Warszawie #!$%@?, że mieszka tu najwięcej ludzi w Polsce i ta liczba ciągnie rośnie.


@Topinambur97: Ten argument jest najbardziej z dupy i wyciągany tylko przez samych warszawiaków. Gdyby Gdańsk czy Kraków nadal był stolicą, to mielibyśmy odwrotność. Takie są przywileje bycia stolicy w mocno scentralizowanym kraju jak Polska.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@gangsteris: ale nie mówimy o powodach, tylko o skutkach, Warszawa jest zajebistym miastem na europejskim poziomie i takie wysrywy jak OPa czy Twój powstają z zawiści tylko xD

Nazywanie Warszawy najbardziej #!$%@? miastem do życia jest śmieszne. Skoro tu jest tak #!$%@? to jak tragicznie musi być w innych miastach.
@Deska_o0 @geuze :
Wiem że OP trolluje, ale np. ja mimo że w Waw mieszkałem ok. 10 lat to mam podobne zdanie.
Uważam że dopóki jest się singlem, celem jest po prostu hajs i kariera, to jest to świetne miasto. Ale jeśli chcesz się osiedlić, kupić mieszkanie, spłodzić i wychować dzieciaka- to jedno z bardziej kijowych.
Tłumy ludzi, korki, ludzie jeśli nie mają swojego M to kredytują się na 30 lat na
@losBamberos88: wiem, że op trolluje ale jak widać sporo ludzi uważa Warszawe za gorsza do życia od Radlina (najbiedniejsze miasto w kraju), nigdzie nie napisałem że to najlepsze miasto, ale pisanie że jest najgorsza jest kpina.
Uciekłem z niej do miejscowości ościennej że względu na ceny nieruchomości tam 35m to 150m 20km dalej, póki co emigracja ale tam wrócę (nie mam bogatych rodziców ale kredyt już spłaciłem)
Warszawa jest zajebistym miastem na europejskim poziomie


@Topinambur97: to jest subiektywna ocena. Dla ciebie tak może być, ale dla mnie już nie. Zresztą obstawiam żeś warszawiak bądź "warszawiak", więc sorry, ale jesteś mało obiektywny.
@Topinambur97: mam koleżankę która jest warszawianką z dziada pradziada i nienawidzi tego miasta, choc ma wazne i dobrze platne stanowisko. Takimi argumentami mozemy sie przerzucać caly czas, co swiadczy o tym, ze dla jednych jest to miasto idealne do życia a dla innych miasto z ktorego chcą uciekać czym predzej. Opinie osob z reszty kraju nie sa podsycone nienawiścią czy zawiscia, jak niektorzy chcą to przedstawić, lecz obiektywnym spojrzeniem na sprawe.
@korporacion z miast, które dobrze znam to Toruń jest słabym miejscem do życia. Wrocław też moim zdaniem odpada przez brak dostępu do natury. Żadnych jezior, parę parków i tyle
Największy problem warszawy to jej brzydota i brak spójności architektonicznej


@BaRi: No ale co jest brzydkiego w Warszawie, brzydszego niż w innych miastach Polski, tak konkretnie? Poza placem Defilad i PKiN (Który powinien zostać zburzony! ;) ) i Al. Jerozolimskimi między Dworcem Centralnym a pl. Zawiszy? Z chęcią się czegoś nowego dowiem :)
@nikifor całkowity nieład architektoniczny i wolna amerykanka, wszyscy mają w dupie zagospodarowanie przestrzenne.

Wpisz sobie w google warszawa i nieład architektoniczny, a wypluje ci kupę artykułów i linki do publikacji naukowych, bo tych powstało całkiem sporo na ten temat.