Wpis z mikrobloga

@hyatt: znajoma w pracy poczuła chęć posiadania bombelka w wieku 31 lat. Po prostu musiała znaleźć odpowiedni materiał na ojca. Masz partnerkę, która będzie dobra mamą? To pewnie też ma duże znaczenie.
nie wiem, czuję się inaczej niż wszyscy, że cos ze mną nie tak


@hyatt: Moja siostra nigdy nie chciała. Zresztą pierwsze co oznajmiła swojemu obecnemu mężowi, że niech nie liczy na dzieci, a teraz ma i jest z tego powodu bardzo szczęśliwa mimo, że jak sama mówi: "oszaleć można będąc matką" XD.
@hyatt: Jak miałam 27 lat tez nie czułam jeszcze chęci na potomstwo. Dopiero poczułam że chce mieć dzieci po jakimś czasie związku z moim teraz mężem i od 2 tygodni ojcem naszej córki ;) Chyba była to u mnie kwestia poznania odpowiedniego partnera
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@hyatt: to jest często tak, że dopiero gdy znajdziesz odpowiedniego partnera to się przestawia ¯\_(ツ)_/¯
Ja często powtarzałam że nie chce mieć dzieci, jak poznałam mojego męża to wiedziałam że chce mieć z nim dzieci.
@hyatt: Wiesz co, obecnie w Polsce rodzą najczęściej kobiety w wieku 25-34 lata, więc ta granica się przesuwa. Coraz więcej kobiet też po prostu nie chce mieć dzieci. I mają do tego prawo. Moim zdaniem olbrzymie znaczenie ma polityka rodzinna. Jeśli nie czujesz, że chcesz mieć dziecko, to w porządku, nie szukaj w sobie winy z tego powodu.
Jedyne co, to bądź od początku szczera ze swoim partnerem, że wizja macierzyństwa