Wpis z mikrobloga

@masiej: Lidlowską kupowałem w Bratysławie za bodajże 4 euro, na pewno bardziej wyrazista niż ta z Auchana(10zł za podobny kawałek jak na zdjęciu). Biedronkowej jeszcze nie miałem okazji spróbować to nie mam porównania ( ͡° ʖ̯ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Lookazz: całkiem inna kiełbasa, ale powinna smakować. Osobiście wolę chorizo po obróbce cieplnej, a fuet z lodówki więc jeśli masz podobne gusta kulinarne w stosunku do chorizo to może w jakiś sposób cię nakieruje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@masiej: chorizo zawsze tylko do kanapek brałem, nigdy nawet nie próbowałem tego podsmażać, muszę spróbować.
Przy najbliższej okazji w biedrze biere obie kiełbasy i testuję :P
@masiej: W lidlu jest za tyle samo, 9.99 chyba. Zawsze sprawdzaj ich miękkość. Im miejsca tym lepsza. Raz wziąłem takiego osychuta przypadkiem to była obrzydliwa.

Ostatnio na Majorce takiego bydlaka widziałem ( ͡° ͜ʖ ͡°) tamtejsze Fuety są tak mięciutkie ze aż się rozpływają w ustach. Ogólnie z tego co piszesz o Chorizo i Fuecie to spróbuj dorwać gdzies w PL Sobressade. O Panie, na gorąca bagietkę
Husejnow - @masiej: W lidlu jest za tyle samo, 9.99 chyba. Zawsze sprawdzaj ich miękk...

źródło: comment_1598696722xBxclGNx2crIX98Qq6L4Qx.jpg

Pobierz