Wpis z mikrobloga

@bugg: to jest w ogóle zajebista konstrukcja - wrzucasz jakiś 'przykład' świadczący o mitycznej 'fobii' czy innym -izmie i w ten sposób BOHATERSKO obalasz postawioną przez, kurła NIKOGO, tezę, że w danym kraju wcale nie ma tejże fobii czy tegoż izmu.

To tak już #!$%@?ąc od tego, jak idiotycznym terminem jest 'homofobia'. Nazwa sugeruję termin medyczny, jakąś faktyczną fobię, tymczasem jest zwykłym (jak wiele innych) politycznym terminem szufladkującym ludzi, w dodatku
To tak już #!$%@?ąc od tego, jak idiotycznym terminem jest 'homofobia'. Nazwa sugeruję termin medyczny, jakąś faktyczną fobię, tymczasem jest zwykłym (jak wiele innych) politycznym terminem szufladkującym ludzi, w dodatku jak to na lewicy - często nadużywanym.


@Wolfman91: Otóż nie:

Ważne jest sprecyzowanie jak zdefiniowano homofobie w tym artykule: emocjonalna lub afektywna odpowiedź, na którą składają się m.in. strach, niepokój, złość, dyskomfort, awersja, której doświadcza jednostka podczas interakcji z osobami homoseksualnymi.
Pobierz R187 - > To tak już #!$%@?ąc od tego, jak idiotycznym terminem jest 'homofobia'. Nazw...
źródło: comment_1598629665UngisgKGb86sfwKga5UZmI.jpg
@M4lutki ale zdajesz sobie sprawę że 0,5% idiotów nie przekłada się na całe społeczeństwo?
W Polsce nie ma problemu z homofobią, nie ma kar za bycie gejem, nie ma prześladowań itd.

Patrząc na świat tak jak ty musielibyśmy stwierdzić, że cały świat jest rasistowski, heterofobiczny, homofobiczny, islamofobiczny, chrześcijanofobiczny i foniczny. Bo zawsze znajdzie się chociaż jedna taka osoba.
@R187: Tak, to to słynne POTĘŻNE badanie (wrzucane na wykopie po raz tysięczny), zrobione na POTĘŻNEJ próbie kilkudziesięciu osób XD

Czymś takim, to sobie możesz tyłek podetrzeć, a nie traktować to poważnie jako obiektywne źródło wiedzy. Przy tak skąpej próbie, mogę równie dobrze domniemywać, że dobór tych osób wcale nie był przypadkowy, a badanie było robione pod tezę. To nie jest nauka, to jest co najwyżej 'nałka' lol.
@Wolfman91: 64 osoby, to jest nawet trochę powyżej średniej próby badawcza w badaniach tego typu. Chodzi o zaobserwowanie pewnej prawidłowości i ona została zaobserwowana. Przecież w tamtym badaniu nie wyszło, że 100% homofobów doznało erekcji:

Za brak znaczącej erekcji uznawano wynik poniżej 6 mm zmiany w obwodzie penisa, niewielką erekcję 6-12 mm i zdecydowaną erekcję przy wyniku powyżej 12 mm. W grupie homofobów podczas oglądania materiału z gejami 20% badanych nie
W Polsce nie ma problemu z homofobią, nie ma kar za bycie gejem, nie ma prześladowań itd.


@bugg: Systemowej homofobii nie ma, tu się zgodzę, natomiast w obecnych czasach wolałbym wyjść na ulicę w koszulce Wisły/Cracovii niż w tęczowej koszulce. W rodzinie mam homofobów, wśród znajomych mam homofobów, w internecie mam homofobów. To nie jest 0,5 procenta.

Jak słyszę tekst "w polsce nie ma homofobii" to się zastanawiam czy ci ludzie