Wpis z mikrobloga

#krakow #bekazprawakow #lgbt

Właśnie mijała moje mieszkanie ciężarówka anty-LGBT. Z głośników coś leciało, że LGBT chce uzależnić dzieci od seksu i coś tam jeszcze o pedofili. Więcej nie dosłyszałem, ktoś wiec co tam jeszcze #!$%@?ą z tych głośników? Aha, no i oczywiście obstawa policji.

"w polsce nie ma homofobii"
  • 98
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mikka: nie bo ja jestem osobą prywatną, natomiast gdybyś jezdzil z napisem że np. programisci gwałcą dzieci to jest to wolność słowa i zapewne prawda, napewno są jacyś programisci którzy gwałcą dzieci, juz rozumiesz swoj blad?
  • Odpowiedz
nie bo ja jestem osobą prywatną, natomiast gdybyś jezdzil z napisem że np. programisci gwałcą dzieci to jest to wolność słowa i zapewne prawda, napewno są jacyś programisci którzy gwałcą dzieci, juz rozumiesz swoj blad?


@RubinWwa: człowieku, co ty pierdiolisz XD
  • Odpowiedz
to niezla homofobia xDD wyrazanie swoich pogladow na podstawie realcznych oczekiwan osob o ideologii lgbt


@bullsh1t: A jak ja będę jeździł ciężarówką na której będzie napisane że księża gwałcą dzieci a ideologia katolicka wyżera ludziom mózgi, to też bym dostał eskortę policji żeby mi nikt nie #!$%@?ł okna kamieniem?
  • Odpowiedz