Wpis z mikrobloga

#krakow #bekazprawakow #lgbt

Właśnie mijała moje mieszkanie ciężarówka anty-LGBT. Z głośników coś leciało, że LGBT chce uzależnić dzieci od seksu i coś tam jeszcze o pedofili. Więcej nie dosłyszałem, ktoś wiec co tam jeszcze p------ą z tych głośników? Aha, no i oczywiście obstawa policji.

"w polsce nie ma homofobii"
  • 98
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@M4lutki: Jest tam jeszcze między innymi: "polskie środowiska homoseksualne przygotowują społeczeństwo do akceptacji pedofilii" (w okolicach 1:10 słychać)

Tutaj jest nagranie:
R187 - @M4lutki: Jest tam jeszcze między innymi: "polskie środowiska homoseksualne pr...
  • Odpowiedz
@obszarnik: przykre, zwłaszcza, że mają obstawe policji i to za moje piniondze! Ciekawe czy za moim samochodem też by policja jeździła gdyby wzbudzał takie oburzenie wśród ludzi. Brakuje mi słów.

@R187: Dzięki mireczku. Nie da się tego słuchać.
  • Odpowiedz
  • 3
@M4lutki to, że na całym świecie wszędzie znajdziesz grupę ludzi o chorych poglądach. Dlatego takie podkreślanie "w Polsce nie ma homofobii" jest idiotyczne.
  • Odpowiedz
@bugg: to jest w ogóle zajebista konstrukcja - wrzucasz jakiś 'przykład' świadczący o mitycznej 'fobii' czy innym -izmie i w ten sposób BOHATERSKO obalasz postawioną przez, kurła NIKOGO, tezę, że w danym kraju wcale nie ma tejże fobii czy tegoż izmu.

To tak już abstrahując od tego, jak idiotycznym terminem jest 'homofobia'. Nazwa sugeruję termin medyczny, jakąś faktyczną fobię, tymczasem jest zwykłym (jak wiele innych) politycznym terminem szufladkującym ludzi, w
  • Odpowiedz
To tak już abstrahując od tego, jak idiotycznym terminem jest 'homofobia'. Nazwa sugeruję termin medyczny, jakąś faktyczną fobię, tymczasem jest zwykłym (jak wiele innych) politycznym terminem szufladkującym ludzi, w dodatku jak to na lewicy - często nadużywanym.


@Wolfman91: Otóż nie:

Ważne jest sprecyzowanie jak zdefiniowano homofobie w tym artykule: emocjonalna lub afektywna odpowiedź, na którą składają się m.in. strach, niepokój, złość, dyskomfort, awersja, której doświadcza jednostka podczas interakcji z osobami homoseksualnymi. Autorzy podkreślają, że homofobia to nie to samo co homonegatywizm (homonegativism), który jest postawą intelektualną a
R187 - > To tak już abstrahując od tego, jak idiotycznym terminem jest 'homofobia'. N...

źródło: comment_1598629665UngisgKGb86sfwKga5UZmI.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@bullsh1t: Czekaj czyli jeśli będę wielbił Hitlera przez głośniki ze swojego samochodu to nie czyni mnie nazistą, bo korzystam z wolności słowa? Co to za pokrętna logika?
  • Odpowiedz
  • 5
@M4lutki ale zdajesz sobie sprawę że 0,5% idiotów nie przekłada się na całe społeczeństwo?
W Polsce nie ma problemu z homofobią, nie ma kar za bycie gejem, nie ma prześladowań itd.

Patrząc na świat tak jak ty musielibyśmy stwierdzić, że cały świat jest rasistowski, heterofobiczny, homofobiczny, islamofobiczny, chrześcijanofobiczny i foniczny. Bo zawsze znajdzie się chociaż jedna taka osoba.
  • Odpowiedz
@R187: Tak, to to słynne POTĘŻNE badanie (wrzucane na wykopie po raz tysięczny), zrobione na POTĘŻNEJ próbie kilkudziesięciu osób XD

Czymś takim, to sobie możesz tyłek podetrzeć, a nie traktować to poważnie jako obiektywne źródło wiedzy. Przy tak skąpej próbie, mogę równie dobrze domniemywać, że dobór tych osób wcale nie był przypadkowy, a badanie było robione pod tezę. To nie jest nauka, to jest co najwyżej 'nałka' lol.
  • Odpowiedz
@Wolfman91: 64 osoby, to jest nawet trochę powyżej średniej próby badawcza w badaniach tego typu. Chodzi o zaobserwowanie pewnej prawidłowości i ona została zaobserwowana. Przecież w tamtym badaniu nie wyszło, że 100% homofobów doznało erekcji:

Za brak znaczącej erekcji uznawano wynik poniżej 6 mm zmiany w obwodzie penisa, niewielką erekcję 6-12 mm i zdecydowaną erekcję przy wyniku powyżej 12 mm. W grupie homofobów podczas oglądania materiału z gejami 20% badanych
  • Odpowiedz
@bugg: po pierwsze osoby lgbt to nie pół procenta a ponad 5% społeczeństwa. Po drugie mówisz że nie ma prześladowań? A jak nazwać oznaczanie domów osób lgbt, pobicia z powodu innej orientacji? Napiszesz że to prowokacje?
  • Odpowiedz
W Polsce nie ma problemu z homofobią, nie ma kar za bycie gejem, nie ma prześladowań itd.


@bugg: Systemowej homofobii nie ma, tu się zgodzę, natomiast w obecnych czasach wolałbym wyjść na ulicę w koszulce Wisły/Cracovii niż w tęczowej koszulce. W rodzinie mam homofobów, wśród znajomych mam homofobów, w internecie mam homofobów. To nie jest 0,5 procenta.

Jak słyszę tekst "w polsce nie ma homofobii" to się zastanawiam czy ci
  • Odpowiedz