Wpis z mikrobloga

#krakow #bekazprawakow #lgbt

Właśnie mijała moje mieszkanie ciężarówka anty-LGBT. Z głośników coś leciało, że LGBT chce uzależnić dzieci od seksu i coś tam jeszcze o pedofili. Więcej nie dosłyszałem, ktoś wiec co tam jeszcze #!$%@?ą z tych głośników? Aha, no i oczywiście obstawa policji.

"w polsce nie ma homofobii"
  • 98
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

64 osoby, to jest nawet trochę powyżej średniej próby badawcza w badaniach tego typu. Chodzi o zaobserwowanie pewnej prawidłowości i ona została zaobserwowana. Przecież w tamtym badaniu nie wyszło, że 100% homofobów doznało erekcji:


@R187: Ta próba badawcza nie jest w żadne sposób reprezentatywna. Bardzo mała ilość, dodatkowo rekrutowana wśród studentów ochotników z departamentu Psychologii - to nie jest, mówiąc delikatnie, poważne badanie. A już wyciąganie tak śmiałych tez, na
  • Odpowiedz
@Wolfman91: Lepsze takie badanie niż sprawdzenie ilu przestępców seksualnych gwałciło dzieci płci męskiej a ile żeńskiej i na tej podstawie przypisywanie, że pierwsza grupa jest homo a druga hetero a potem z grupy ujętych przestępców seksualnych uogólnienie do tego, że wszystkie osoby homo maja większą szansę być pedofilami niż hetero, tak jak to robią "badacze" będący idolami prawicy pokroju Paula Camerona, wyrzuconego z APA ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
@obszarnik: przeciez to samo srodowisko lgbt zrobilo ten napis, zeby miec podstawke do dalszego ujadania. w tym samym czasie namalowali w innych czesciach miasta teksty chwalace lgbt tym samym kolorem
  • Odpowiedz
natomiast w obecnych czasach wolałbym wyjść na ulicę w koszulce Wisły/Cracovii niż w tęczowej koszulce.


@M4lutki:
W ideologiczną wojenkę się nie będę bawił, ale wyjątkowo głupie #!$%@? - nie, nie wolałbyś.
  • Odpowiedz
@M4lutki: nie zrozumiales, jak zwykle zreszta. Jak bedziesz wielbil Hitlera to TY bedziesz nazista, nie cala polska. A wiec nie, furgonetka jezdzaca sobie z losowymi faktami o lgbt nie oznacza ze cala polska jest homofobiczna
  • Odpowiedz
@RubinWwa: znów cię na ciebie trafiłem i znów spotykam się z kompletnym brakiem logiki, analogii i łączenia faktów. Wiem, że prawiczki są z reguły antynaukowi, no ale ty już przesadziłeś XD
  • Odpowiedz
@RubinWwa: Przygadał kocioł garnkowi xD Rozłożę Ci to na części pierwsze, bo widzę, że nie rozumiesz, jak zwykle zresztą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

to niezla homofobia xDD


Autor wnioskuje, że nie jest homofobią jeżdżenie ciężarówką z
  • Odpowiedz
@jankes83: znów cię na ciebie trafiłem i znów spotykam się z kompletnym brakiem logiki, analogii i łączenia faktów. Wiem, że lewaczki są z reguły antynaukowi, no ale ty już przesadziłeś XD
  • Odpowiedz
uważam, że nie można mówić o naszym kraju jak "niehomofobicznym" bo istnieją i coraz bardziej nasilają się ruchy antyLGBT.


@M4lutki: czyli w tej twojej ciasnej teczowej homogłowce jak ktostam sobie jezdzi ciazrowka to wtedy kraj jest homoboiczny xDDDD
  • Odpowiedz