Wpis z mikrobloga

#krakow #bekazprawakow #lgbt

Właśnie mijała moje mieszkanie ciężarówka anty-LGBT. Z głośników coś leciało, że LGBT chce uzależnić dzieci od seksu i coś tam jeszcze o pedofili. Więcej nie dosłyszałem, ktoś wiec co tam jeszcze #!$%@?ą z tych głośników? Aha, no i oczywiście obstawa policji.

"w polsce nie ma homofobii"
  • 98
  • Odpowiedz
@RubinWwa: Te twoje pojmowanie wolności słowa jest kompletnie #!$%@?. Według twojej chorej wizji świata, taki programista musi wysłuchiwać oszczerstw w swoją stronę że gwałci małe dzieci, bo według ciebie zarzut nie był skierowany bezpośrednio do niego. Nie ważne że to szerzenie nienawiści, i sianie jej w głowach zwykłych, podatnych ludzi. Ty żadnych skutków ubocznych tego nie potrafisz dostrzec, bo jesteś niespotykanie wręcz za tępym kmiotkiem, żeby posiadać jakiekolwiek szczątki wyobraźni.. Zastanawiam
  • Odpowiedz
@Mikka: Nie, to twoje pojmowanie wolnosci slowa jest kompletnie #!$%@?. W twoim chorym swiecie twoje uczucia sa jakas swietoscia ktorej nikt nie ma prawa obrazac, jestes samolubnym narcystycznym zdziecinnialem ignorantem ktory cale szczescie przez cale swoje zycie bedzie nikim bo patrzysz tylko na czubek wlasnego nosa. Musisz dorosnac, dojrzec, zrozumiec ze swiat sie nie kreci wokol ciebie i wokol tego zebys ty sie dobrze czul, rozumiem ze mamusia cie utrzymywala w
  • Odpowiedz
Ty nie bedziesz decydowal o tym co jest nienawiscia co nie i co "podatni" (jak dla mnie ty jestes podatnym naiwnym czlowieczkiem ktoremu ktos mocno zrył beret) ludzie beda sadzic.


@RubinWwa: Nienawiść ma swoją definicję cymbale, a to do czego doprowadza głoszenie że ktoś chce zgwałcić twoje dzieci, chyba nie muszę mówić, choć dla ciebie muszę jak widać. Jesteś niesamowicie ograniczonym człowiekiem. To jakieś opóźnienie w rozwoju chyba.
  • Odpowiedz
@Mikka: Twój malutki ciasny zacofany mózg musi zrozumieć co to jest wolność słowa. Ty nawołujesz ciągle do nienawiści niemal w kazdym swoim poscie ale jednak nie chce zeby to usuwano bo zwyczajnie jestes dla mnie nikim, zerem, wiec twoja opinia jest dla mnie warta tyle co nic. Rozumiesz juz?
  • Odpowiedz