Wpis z mikrobloga

Hej wykop!

Znajomemu ukradli furę z pod domu - jeśli komuś rzuci się w oczy, będziemy bardzo dźwięczni za jakiekolwiek informacje.

Numer rejestracyjny: EL 9F550

Tak wygląda auto, więc dość charakterystycznie https://www.otomoto.pl/oferta/audi-rs3-audi-rs3-sedan-625km-710nm-ID6DeX4I.html

#zlodzieje #pomocy #wykoppotrafi #wykopstronk #tuning #audi
sapcik - Hej wykop!

Znajomemu ukradli furę z pod domu - jeśli komuś rzuci się w oc...

źródło: comment_1598597950qQrf90J2EU5PBsMnCGJ1nZ.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sapcik: nie mozna ale facet jest raczej dziany inaczej nie bierze leasingu gdzie rata to 3 tysiace. Kupi sobie drugie, od tego sie nie umiera.
Niemniej gardze zlodziejami moze nawet bardziej niz Ty.
  • Odpowiedz
@sapcik: nie mozna ale facet jest raczej dziany inaczej nie bierze leasingu gdzie rata to 3 tysiace.


Byś się zdziwił :) ludzie d----------a leasing pod korek byleby somsiadowi ciśnienie podniesc
  • Odpowiedz
@sapcik: Mazdy i Audi, dlaczego na siłę ludzie je kupują to nie wiem. Tyle się mówi o kradzieży, kradną te samochody jak żadne inne. Mazdy nie kupuję właśnie ze względu na kradzieże i rdzę a Audi kradziono już w takim stopniu, że na jednym osiedlu ukradziono wszystkie jakie były.

Życzę powodzenia, ale niestety już jest raczej w kawałkach lub na jakimś polu czeka na opadnięcie emocji.

Mi innego vaga w
  • Odpowiedz
@Jestem_tu_zielony: Jeśli nie audi rs3, to co? Osobiście za mną też chodzi taka rs3 - niestety, ale nie kojarzę żadnego innego auta z takim potencjałem (5 cylindrów w rzędzie, 2.5, ah ten dźwięk).
  • Odpowiedz
@sapcik: ja to rozumiem, ale wiem jak jest tracić samochód. Że jakiś c--j, debil i k---s zabiera samochód, mimo że mój nie kosztował 300-400tys a 50tys to i tak ciągle to strata.
Są inne samochody, ale jednak nie vag, kradzieże na porządku dziennym i tyle. Nawet jakbym miał możliwość to i tak nie nie, nie chcę przeżywać znowu tych nerwów
  • Odpowiedz