Wpis z mikrobloga

Mirunie, możecie polecić jakiegoś sprawdzonego dietetyka/portal, który potrafi rozpisać jadłospis pod osoby z niedoczynnością tarczycy? No i tak żeby jedzonko nie było super trudne w przygotowaniu i można było je łatwo upchać do pudełek. Mi zależy na nabraniu masy, różowemu na zredukowaniu.

Osobie ktora wskaże mi "zwycięzce plebiscytu", w ramach podziękowania, opłacę zamówienie z pyszne.pl do 40 zł.
()

#silownia #dieta #odchudzanie
  • 16
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MirkoMored: sprawdź sobie vitalia.pl okres próbny jest za darmo. Nie wiem jak konsultacja odnośnie tarczycy ale to chyba można pogadać tam z dietetykiem. Korzystamy z żoną i jest ok jak dotąd. Wszystko można uregulować ,składniki, produkty ,diety etc.
@CzarnyOwiec: Sprawdzam, wygląda super, widzę że mają fajną opcję dla par, ale w szczegółach piszą tylko o odchudzaniu. Wiesz może czy jest możliwość, żeby na tym pakiecie otrzymać 2 zazębiające się diety, na mase dla mnie, i odchudzającą dla różowej?

@deshix : dietetykanienazarty też wydaję się fajna, ale cena dla 2 osób miażdży (aż strach na Sowińskiego patrzeć ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) Wiesz może czy jest
@Kasahara: Nie chodzi mi nawet o dietę która ma jakikolwiek sens. Nazwy potraw, proporcje itd. mogą być zamazane lub kompletnie z czapy. Ciekawi mnie po prostu forma, bo nie wiem czy spodziewać się sztywnego jadłospisu jak na szkolnej stołówce, napisanego w notatniku, czy kosmicznego kompedium wiedzy z wykresami w excelu ¯_(ツ)_/¯
@MirkoMored:

Są to menu rozpisane w programie kcalmar, tyle potraw ile sobie zażyczysz dziennie; do tego jest lista zakupów, która jest generowana już automatycznie. W podstawowej usługi diety jednorazowej są to 4 jadłospisy + produkty do podmiany. IFFYM nie rozpisuje, bo wstydziłbym się brać pieniądze za rozpisanie komus makro/kcal co się robi 2 minuty.

Przykładowa jakaś dieta systemowa, nie moja z tej aplikacji, na której pracuję
https://drive.google.com/file/d/19kF9KddfMYH8Yz1dJnxToK_wTKqkBt-W/view?usp=sharing

(ja dodatkowo nie piszę
@MirkoMored: kasahara, polecam.
Bałam sie, ze bede stac w kuchni milion godzin, a dostalam proste przepsiy z tym co lubie i wykluczeniem czego nie lubie i nie moge.
Przygotowanie wszystkiego w pudelka na 2 dni ogarniam w godzine wieczorem.
Jestem syta, nie glodna, a waga powolutku leci. Wlosy przestaly leciec garsciami, paznokcie przestaly sie lamac i nastoj przestal sie wahac (wydaje mi sie ze wspore sparcie to bylo do odstawienia lekow