Wpis z mikrobloga

Gdy na mirko szalała żelkowa afera Mirek @xibit wbijał na Mont Blanc. Wbijał z wąsatym Gruszką i żelkami w formie zapasów energii ( ͡ ͜ʖ ͡) @xibit to niezły wariat, poznałem gościa osobiście xD #gory

Xibit pisał na szybko, że było ciężko. Wiatr jak widać #!$%@?ł jak szalony. Ze swojej ekipy sam dotarł na szczyt. Robimy z nim #ama gdy dojdzie do siebie? Ostatnio widziany był 25h bez snu xD

ZASADY #rozdajo - udziału nie biorą zbanowani (pozdro @milejska xD). 5 osób otrzyma żelkowe paczki do Paczkomatów ( ͡ ͜ʖ ͡) Jest jeszcze FLAGA! Taka jak ma xibit na szczycie. Czy ktoś chciałby zabrać wąsatego Gruszkę na wyprawę lub po prostu powiesić w fajnym miejscu? Napisz komentarz lub na priv!

DZIĘKUJĘ wszystkim, którzy wspierali mnie w aferze. Nie wymienię loginów, nie sposób wszystkich wymienić! Pomogliście mi przywrócić chłodną głowę i nie napisać kolejnego #!$%@? komentarza. Przepraszam osoby, które uraziłem. Od krytyki zawsze dupa piecze. Nie udało mi się wy(c)hamować na czas. Wnioski wyciągnięte, usprawnienia wdrażane.

Aferzystkę @milejska dosięgło multikonto. Mój cykl mikroblogera jeszcze się nie domknął xD
Z tej okazji utworzyłem specjalny kod rabatowy na -15% NA ŻELKI #gusto. Kod to:



Kod działa jeszcze dzisiaj i jutro (ʘʘ)
Co do afery, to mam ciekawe wnioski. Być może niebawem wrzucę na mirko. Póki co [*] ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ecco - Gdy na mirko szalała żelkowa afera Mirek @xibit wbijał na Mont Blanc. Wbijał z...
  • 33
W #gusto produkujemy rodzinnie żelki, a ja jestem mirkodilerem tego cukru na tym dancingu ( ͡ ͜ʖ ͡) Razem z Mireczkami stworzyliśmy kwaśne żelki. Pomogłem Cronoksowi dotrzeć do szerszego grona. Ritycho pyknął kiedyś ciasto z naszymi żelkami. Z kolei xibit już kiedyś przedawkował cukry proste i wszedł na jakąś dużą górę xD Ogunie to pochodzimy z okolic #czestochowa #wielun #dzialoszyn i mamy w