Wpis z mikrobloga

Dokładnie jak ta anna ślęzak też. #!$%@? wykopków a ci naobijają jej wyświetleń.


@CukrowyWykop: Tak, bo Anka nagrywa od dziś a nie od 2-3 lat xD

Teraz jeszcze Olszak z maniera prawiczka z gimnazjum


@CukrowyWykop: No faktycznie, psycholog i psychoterapeuta jak porusza tematy związany z laskami to na pewno prawiczek i ma taką manierę xD

liczący hajs z naganianych klientów z wykopu


@CukrowyWykop: Halo Ziemia! On ma więcej klientów
Tak, bo Anka nagrywa od dziś a nie od 2-3 lat xD


@pijekubusplay: przecież ona na wykopie od początku jest. pośledź tagi.

No faktycznie, psycholog i psychoterapeuta jak porusza tematy związany z laskami to na pewno prawiczek i ma taką manierę xD


To oglądnij jego filmiki. Z różnych etapów, początkowo nie miał tej maniery w głosie i zachowaniu teraz różnie bywa. Generalnie fajnie że porusza tematy ale tak trochę pod wykopków.
@Psychopathy_Red: Tam obejrzałem niektóre jego filmiki i nawet słusznie gadał w niektórych sprawach, ale ostatnim czasem jakieś te nowe filmy załączałem i gość tak odleciał z tym swoim #!$%@? że to #!$%@?. Już totalnie wszystko co kobieta zrobi to on to obraca w sposób mniej więcej taki "Ooo biedna alternatywka olała starania chłopaczka bo wolała skakać na knadze jakiegoś alfa chada" gdzie kompletnie naciąga historie
@Psychopathy_Red: Ja na tę chwilę jestem już 90% pewny, że to jest normalny gość co znalazł nisze, wykreował postać i sam kiśnie z wykopowych stulejarzy. Przez moment to nawet żałowałem, że sam na to nie wpadłem:
1. załóż kanał pod wykopków
2. głaszcz ich po głowach i opowiadaj o złych polkach, oskarkach, cuckach
3. licz hajs z yt
Dokładnie, Ślężak i Olszak nie zarabiają hajsu, nie bawią się, nie imprezują, tylko kisną z wykopu - strony ze śmiesznymi memami.


@pijekubusplay: Ślęzak to akurat sama się przyznała, że ma tutaj kilkuletnie konto z wbitym bordo ( ͡° ͜ʖ ͡°) ktoś pisał, że jej facet tez ma konto na wykopie i wrzuca jej filmiki z komentarzami "patrzcie co ta idiotka nagrała"
@Eugeniusz_Zua: Tylko czy jej motywacją do nagrywania były przegrywy z wykopu? Czy to one miały jej zapewnic oglądalność? Czy raczej naiwne nastolatki l laski >20 lat? A że przegrywy odkryły ją, Szarpanki ją wysmażył jak raka to nie dowodzi że ona to robi bo kilka lat temu odkryła wykop, no #!$%@? xD

Tak samo co, Olszak nie miał co robić i zobaczył o wykop to założe kanal na yt, no bez