Wpis z mikrobloga

No i ten koleś, z którym nie widzieli się z 15 lat, pisał do niej "hej co u ciebie", "hej, jak tam"


@Rododendronborodo: Czyli odezwał sie normalnie do dawnej koleżanki, rzeczywiście straszny #!$%@? i przegryw z niego. No i jeszcze został na wiosce zamiast robić karierę w korpo. Wyjątkowo parszywy typ!
  • Odpowiedz
@MarCIASTA__: spotkała się dwójka zjebów.

Gość:
1) nie potrafi odczytać czy podczas kawy na przerwie była uprzejma czy zainteresowana (tak wiem, że to czarna magia dla facetów co wychowali się na komunikatorach zamiast normalnych interakcjach)
2) zamiast zapytać raz czy chce iść na kawę, nie? ok, żaden problem (najlepiej w realu, #!$%@? ludzie pracują ze sobą a ten ją zaczepia na komunikatorze zamiast to zrobić jak normalny człowiek) to gość się dopytuje dlaczego, pyta drugi raz po kompletnym odrzuceniu i zbyciu (to może
  • Odpowiedz
@Creed-Bratton: Chodzenie razem do klasy 15 lat wcześniej, gdzie w ogóle nie rozmawiali specjalnie, 15 lat milczenia i nagle napisanie po tym jak wrzuciła pierwsze zdjęcie na fb xD. No i jak ktoś ci nie odpisuje po 3 razach to może warto odpuścić.

na wiosce zamiast robić karierę w korpo


A niech sobie mieszka gdzie chce i robi co mu się podoba, ja tego nie hejtuję, napisałem o tym dla
  • Odpowiedz
@Zebany98 Tinder to apka do randkowania i jak ktoś cię w niej kliknie to oczywiste jest że właśnie takich relacji tam szuka. Już pomijam że na zachodzie służy stricte do przygodnego sexu.

Jak idziesz do ekspresu w przerwie od pracy dolać sobie kawy i pogadasz z kimś przez 5min to nie oczekujesz że skończy się to tematem randki.

Zresztą nie chce mi się kłócić, zapytałeś więc mówię tylko jak to wygląda
  • Odpowiedz