Wpis z mikrobloga

@MarCIASTA__: Ja #!$%@? xD z tym „typie” troszke wyszlas na prymitywke ale #!$%@? co Ci goscie Ci wypominaja to mi sie w glowie nie miesci xD wyzywaja od ksiezniczek ze sie dowartosciowujesz udostepniajac rozmowe a sami co raz wrzucaja screeny z tindera albo profile randomowych lidzi i ich jada xD no wykop w pigulce
  • Odpowiedz
  • 0
@MarCIASTA__ co Ty masz w głowie, przecież normalnie tylko zapytał, na drugie pytanie trzeba było powiedzieć, że dzięki, ale nie jestem zainteresowana i tyle a nie wysmiewac chłopa w internecie lol
  • Odpowiedz
@MarCIASTA__: Nie wiem kto tutaj jest bardziej żałosny, ty sfrustrowana księżniczka czekająca na swojego czada, której zapewne skończyła lub kończy się data ważności i która musi mieszać z gównem każdego innego typa który nie jest godny jej towarzystwa. Czy ten kuk, który jak pod lasce rękę, to jej nie myje przez czy dni... Powinien napisać coś w stylu 'to goń się, paszkwilu, myślałem, że wywiąże się z tego jakaś relacja,
  • Odpowiedz
@malarielka z tego samego powodu dla którego facet powinien uważać żeby nie zranić uczuć kobiety zupełnie bez powodu. Kultura to się nazywa i zwyczajne bycie człowiekiem wobec drugiej osoby.
Rozumiem chamstwo za chamstwo gdyby napisał "chodź się serduszkować do kibla " to spoko że odpowiedziałaby chamsko. Ale zaproszenie na kawę to chyba niezbyt chamskie było ? ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz