Wpis z mikrobloga

Taki mi się pomysł w głowie wykluł - jakby np. jakaś telewizja typu TVN czy Polsat chciała zrobić show z udziałem naszych bohaterów (Konon, Major i gdyby żył to jeszcze Janek), poddając ich przeróżnym próbom i konkurencjom, to jak myślicie, daliby się namówić? Dostaliby w łapy kilka tysi do podziału + jakaś nagroda pieniężna dla zwycięzcy. Myślę, że takie show miałoby milionową oglądalność, wszak każdy wąsaty janusz chętnie ogląda polskie kabarety to i by się z naszych nieporadnych życiowo bohaterów pośmiał, jak np. biegną przez płotki lub wdrapują się na ściance spinaczkowej.
#kononowicz #patostreamy
  • 18
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Nizarlak_Horoszczanski: Mistrzu, telewizja robi tylko takie programy, na których może zrobić hajs (ewentualnie tanie w produkcji zapychacze, które wypełnią ramówkę np. Trudne Sprawy).

Knura i Strusia ogląda tylko grupa dzieciaków i #!$%@?ów z wykopu. Jakby ich przenieść do TV, to to nie trafi do większej grupy odbiorców.
  • Odpowiedz
@mirekzwirek8: Nie da się z Kononowiczem współpracować. Próby były, rozmowy i najdalej poszedł Vega i żałował tego. Potencjał niestety ale jest roztrwaniany wśród patologii i menelstwa bo nie jest możliwa żadna współpraca z Kononowiczem a przy poważniejszych projektach, są terminy, koszty, to nie są zabawy z upośledzonymi i nieodpowiedzzialnymi menelami.
  • Odpowiedz